Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan tudnék még jobban...

Hogyan tudnék még jobban beilleszkedni a Budapest II. Kerületébe?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) Most költöztem(fiatalaon) Budapest II.kerületébe,és minden érdekelne?! Mik itt a szokások?esetleg az itteni hölgyek mit szeretnek?Pl:Nyilván udvarias vagyok,ez kevés érted..Meg sokat dolgozom,de a szabadidőmben gyakran sétálgatok itt az utcákon:) Bár az tény,hogy tegnapelőtt Gps-el mentem haza,úgy elmentem a házamtól:) Köszönöm a segítséget:)Kellemes estét ,és legalább feleannyi gyönyörű regeleket kívánok mindenkinek,amilyenek jelen esetben nekem vannak!

#fiú #szokás #lány #kultúra #II. kerület #Rózsadombi lakos vagyok Bibííí:)
2014. okt. 24. 23:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha valami lakótelepre költözött volna a kérdező,egyből haversrác lenne...
2014. okt. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Hátt na ez az:)
2014. okt. 28. 18:06
 23/25 anonim ***** válasza:
Nemcsak a Rózsadombból áll a II.ker.,hülye pr0lik!
2014. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Ez így igaz,de én a Rózsadombra költöztem..:)
2014. okt. 28. 18:42
 25/25 anonim ***** válasza:

21,23 vagyok.

bocsi,kedves kérdező,de nem igazán a kérdéseddel foglalkozom,nem tudom milyen szokásokat kellene elsajátítani a II.kerben...ez nem falu,semmi különös nincs ott,az is Budapest része,itt szerintem az a lényeg,hogy olyan legyél,amilyen vagy.

(azt is el tudom képzelni,hogy kamukérdés)

Viszont qrvára bírom,hogy abban a pillanatban,amikor a II,XII kerületről van szó,meg Gellért hegy,és ilyesmi,akkor egyből jönnek a Pr0li válaszok:

tudod ki lakna ott,sznob hely,hülye elit nyálasok,budai majmok (és persze a trágárabbnál ocsmányabb megjegyzések)

Már abszolút nem a kérdésre válaszolnak.

De a büdöspr0linak csak a hugyszagú koszos lakótelepek a jó helyek,meg a olcsó sört szlopáló,szotyizó,bagószagú hülyegyerekek a jócsávók.

2014. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!