Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » BP. VIII. kerület-ben hol...

BP. VIII. kerület-ben hol vannak az igazi veszélyes, lebuj helyek főként éjszaka?

Figyelt kérdés

Hallottam innen-onnan és olvashattam, hogy Bp 8.ker, milyen veszélyes, sok bűnöző van, huuuuu, kirabolnak....huuuu sok r..a van meg egyebek...stb!


Ezzel nem értek egyet! Jómagam annyi viszontagságon, megaláztatáson mentem keresztül (és ez, mind-mind vidéken történt), hogy úgy érzem a vidék fojtogat és a főváros egyfajta menekülés, kánaán számomra!


Pár éjszaka végig mentem a VIII.kerületen gyalog és (lehet, hogy hülye vagyok), de kerestem az eddig (mások által jól beharangozott "bűnözőket" )!


Hááát,...mondhatom sza@t, sem találtam! Szinte vártam és "nagyítóval" kerestem szakadt egyént, mondván:

-Gyere már ba@d, meg rabolj ki!! Mit tud elvenni még tőlem az élet?? Hol van az a "híres" ba@omfa@a bűnöző réteg?

Majd én megfelelek nekik! Még egy sörre is meghívnám őket, ha éjszaka nyitva van ott valahol a 8.kerben egy lebuj!


Nem láttam senkit! Azt az elvet vallom, hogy akinek félnivalója lenne, az ne a járókelő legyen, mert ha fél ezzel csak labdát ad annak, aki ezt kihasználná!

Úgyhogy, no problem!

Lehet némelyek gyogyinak tartanak, de vidékről jönnék fel és albérletet a 8.kerületben keresek!



2014. nov. 9. 13:24
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Én oda járok iskolába , orczy tér/út , Üllői út, kilinikák , Magdolna utca , NEM veszélyes ,mindennap..Olyan mint Budapest többi része .. Meg más város!
2018. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Sikerült végül lakàst talàlnod a gettóban?
2019. dec. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Szia Kérdező ! Mi újság azóta ? :)

Hol laksz ?

2020. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm, hogy "kitartottatok" mellettem! :)


Igen sikerült találnom és aránylag jó áron. A tulajok és a másik lakó is korrekt. A dioszegihez közel találtam egy szobát. :)


Ajánlom másnak is, ha költözni akar vidékről, irány a 8.kerület.

2020. nov. 21. 02:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!