Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Pestiek! Tételezzük fal, hgy vonattal a mostani 2 óra 22 perc helyett,45 perc alatt lehetne megtenni a Budapest-Szeged távot, tehát időben olyan lenne az egész mintahogy most Bp. Agglomerációjából való bejárás. Ebben az esetben költöznétek úgy Szegere, közben megmarad Pesten a munkahelyetek/iskolátok és úgy járnátok munkába/iskolába, mint például hével Szentendréről? Illetve esetleg nagyobb eséllyel választanátok-e a Szegedi tudományegyetemet, ha így "lerövidülne" a távolság?

2014. dec. 7. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A táv az egy kényelmi szempont,ha a SZTE meg tudja adni azt a színvonalas képzést amit keresek,illetve van olyan kar,szak ami nekem jó,akkor mindegy hogy hol van,muszáj.

(levelezőtagozat,egyéni tanrend kérvényezése sziasztok)

De ez alkat kérdése,én pl. Székesfehérvári vagyok de mindennap bejárok Pestre suliba.

2014. dec. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!