Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Állandóan, szinte kényszeresen...

Állandóan, szinte kényszeresen flörtölök mindenkivel. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Nyilván nincs mögötte semmi extra gondolat, valahogy automatikusan jön. Eddig annyira nem zavart a dolog, volt párom, aki csak nevetett ezen, de most szakítottunk és azt érzem, hogy talán így könnyűvérűnek gondolhatnak. Amit viszont nem szeretnék. De mintha az agyam rá lenne állva, tényleg kapásból jönnek a kétértelmű mondatok, sokszor mire észreveszem, már ki is mondtam...
2013. jún. 26. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
szöszi ,az kimaradt ,hogy lány vagy e vagy más
2013. jún. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, nyilván lány vagyok :) De gondolom, egy férfinél ilyen probléma fel sem merül...
2013. jún. 26. 08:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Az 1-es válaszoló valóban nem állt a helyzet magaslatán :P :D

Hogy mit tudsz csinálni? Próbálj gondolkodni, mielőtt beszélsz, tudom milyen nehéz, nekem is volt hasonló problémám és nagy önfegyelem kell hozzá, de koránt sem legyőzhetetlen dologról van szó :)

2013. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem automatikusan meg akarsz felelni valamilyen elvárásnak,talán annak,hogy nőként tettszened kell,minden hímnemünek vagy annak a sokszor ki nem mondott véleménynek,hogy minden nő ...Vagy ez egy kommunikációs eszköz nálad.Vagy a törékeny egód kap így egy könnyen megszerezhető pozitív megerősítést.Szóval elemezgesd magad,figyelj jobban befele.Ha már tudod miért csinálod,könnyebben változtatsz.
2013. jún. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hasonló problémával volt már dolgom. Megcsalt a barátom 4 év után akit nagyon szerettem. Azóta eltelt pár hónap, és én úgy gondoltam soha senkinek nem fogok kelleni.Próbáltam bizonyítani magamnak hogy ez nem igaz, és azzal hogy különböző pasikkal flörtölgettem, vagy egyéb.Néha kényszernek is éreztem.

Most már eljutottam oda hogy megbántam mindent, nem ilyen vagyok, és nem akarok "megbélyegzett" lány lenni.

Rájöttem az igazi szerelem jön magától, ha nem akkor nem.

Mindezt azért tettem mert próbáltam magamnak megfelelni. :\

2013. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!