Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mindig is irígyeltem a főváros...

Mindig is irígyeltem a fővárosi embereket! Lakhatok valamikor Budapesten?

Figyelt kérdés

Vidéken nőttem fel, hányatott sorsban volt részem. Szegény családban, ahol még tüzelő sem volt. Sem fürdőszoba, sem rendes egzisztencia.


Amikor egyesek írják, hogy a fővárosban laknak, belvárosban laknak....szinte a vágytól ég a lelkem a sóvárgástól, a vidéki lét gúzsbakötött rabságában a túlokos vadparasztok elsorvasztó vidéki sanyargatása közepette!



2014. dec. 28. 19:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
48%
Ha bankszámlára kapod a fizetésedet, akkor a banktól lehet kérni hitelkártyát, és kb a havi fizetés 4-szeresét lehet felvenni egyszerre. kb egy évig nem is muszáj visszafizetni, csak a kamatot. Ez 500 ezer Ft-nál havi 8000 Ft körül van. Na ebből megyek most én Bécsbe lakni.
2014. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

11-es. Ebbe nem vágnék bele! Bécsbe? Felsőfokon beszélsz németül? Kiváló referenciával, hátszéllel, összeköttetéssel rendelkezel? A kisújjadban van a szakma, amit majd ott dolgozol? Leinformáltad, előkészítetted a munkahelyet és az albérletet? Ha igen, akkor vágj bele! De, találomra fel ne vegyél hitelt!


Nekem jó a krt, ott egy giros evés, és egy szoba bérlés, 30 ezer plusz rezsiért.

(igaz még ezt sem értem el, de bízom benne)

2014. dec. 29. 19:06
 13/31 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol, szerinted mennyire könnyen tudnál elhelyezkedni?
2014. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Mit dolgozom? Ló#rt dolgozom! Nem látom értelmét itt vidéken, nincs török gyros árus éjszaka, ahol elkölthetném a pénzt!

Valahogy szobát kellene szereznem a VII vagy VIII.ker környékén.

2014. dec. 29. 21:33
 15/31 anonim ***** válasza:
Akkor úgy kérdezem, hogy milyen szakmád van, mit dolgoznál. Puszira senki nem fog neked szobát adni.
2014. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Szerintem a szobakiadót nem a végzettségem érdekli, meg milyen szakmám van! A pénz kell nekik, kaucio 2 havi, plusz a tárgyhavi lakbér. Mindig fizessem időben a lakbért és a rezsit, nem így van?
2014. dec. 30. 09:27
 17/31 anonim ***** válasza:
Majdnem. De egy prostinak nem szívesen adnak ki lakást pl.
2014. dec. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
17. Van kiadó szobád esetleg?
2014. dec. 30. 10:28
 19/31 anonim ***** válasza:
Én is bérelem a lakást, max lakótársat keresnék. De szigorúan megválogatnám, hogy kit engedek be a lakásba. A fizetési hajlandóság kb. 50 százalékban döntő.
2014. dec. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Na jó, üsse kő....belemegyek, hogy odaköltözzem! :-)

Neked is jobb lesz, legalább feleződik a költség, rezsi.


De, ugye a privát szférának van külön szoba?

2014. dec. 30. 10:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!