Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van valami veszélyes abban,...

Van valami veszélyes abban, ha bent a szobámban fel van kapcsolva a villany este és nincs behúzva a függöny?

Figyelt kérdés
Egy közeli úton aki elmegy így látja a fényt, de van ebben valami veszélyes? Nem vonzza ez ide a betörőket?
2015. jan. 3. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem h a fény vonzaná a betörőket...Inkább taszítja talán
2015. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Ha el van húzva a függöny akkor is kiszűrődik valamennyi fény.

Egyébként odavonzza,nekem volt kb.25 ismerősöm,akikhez e miatt törtek be,és még ráadásul meg is erőszakolták őket a szájukon keresztül.

2015. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vonzza őket a fény? Úgy, mint a lepkéket? :D

Szerintem éppen hülye az, aki a fényre megy, mivel ott valószínűleg van valaki. Bár az édesanyám mindig is parázott, mert "belátnak, úgyhogy már tudják, mit honnan kell elvinni, ha legközelebb nem leszünk itthon". Szerintem nincs ennek különösebb veszélye, feltéve, hogy a kétmilliós, szuper plazmatévéd nem épp az ablakra néz.

2015. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A perverz kukkolókat vonza.
2015. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Így legalább pontosan szemügyre lehet venni a belső elrendezést, az ajtók helyzetét és majd könnyebb lesz kirámolni a cuccot.
2015. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy hogy mindezt a földszinten vagy a tizediken csinálod.
2015. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, hogy mindenki látja mit csinálok. Meg látja, hogy van tv, számítógép (mindenkinél van, de akkor is :D).
2015. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!