Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szociális szükséglakásban...

Szociális szükséglakásban lakók miért rinyálnak ha feltöltős villany és gázóra lett a lakásban az eddigi normál óra helyett?

Figyelt kérdés

Önkormányzati szociális szükséglakások, eddig normál villany gáz stb órával felszerelve. A lakó ugye fogyasztott, nem fizetett és kezdődött a jogi huzavona: felszólítás számlák küldése akkor se fizet, végrehajtás évekkel később de akkor sincs semmi mert sokszor az illető már nem is lakik ott meg se lehet találni akkor keresi a hatóság, de ha meg is van, úgysincs se munkája se pénze az ilyennek.

Hát az önkormányzat már több helyen feltöltős órákat vezetett be. Be kell rakni egy kártyát a villanyórába amit előzőleg megvettek mondjuk 10.000-ért és azt lehet lefogyasztani. Ha elfogy a pénz = leáll a villany.

Nincs gond, nincs tartozás. Ha fizetsz van áram, gáz, ha nem fizetsz akkor nincs. A világ legkorrektebb dolga.


A lakók (a sok dakota 90%-ban persze) meg rinyál.

A jogvédők meg még melléjük is állnak! A hülye állatjai.

De miért? Mi a gond ezzel a rendszerrel? Az hogy nem lehet ingyenélősködni? Az hogy csak addig nyújtózhat míg a takarója ér vagy mégis mi a gond?


2015. jan. 2. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert előre kell fizetni és gondolkodni, közben meg napról napra élnek.
2015. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát most legalább megtanulnak.

Vagy ha nem, majd megfagynak a sötét lakásban. Annyi baj legyen.

De sajnos nem ez lesz, már most ott tart az ügy hogy le fogják szerelni az órákat a jogvédők nyomására és újra indulhat a más pénzén élés c. színjáték.

2015. jan. 2. 11:32
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Próbáltál már az ő szemszögükből gondolkodni?

A "hát most megtanulnak" nem éppen humánus hozzáállás. Ha eddig nem ment nekik, a kényszer nem fog feltétlen segíteni, de elég nagy a kockázata annak, hogy lentebb süllyednek - nem gondolod?

2015. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Gyűlölöm a hozzád hasonlóakat.

Próbáltál már az én, a rendes adófizető szemszögéből gondolkodni?

Hm?

Ők fogyasztanak és nem fizetnek. Jön az elmnű a számlával.

Behajtaná de nincs kin. De valakinek akkor is fizetnie kell. Hát majd fizet az önkormányzat = állam. De az államnak miből van pénze? Az én adóforintjaimból.

Tehát akkor fordítsuk le: cigányék esznek isznak mulatnak fűtenek világítanak stb, aztán nem fizetnek, de nem baj majd én fizetek helyettük. Ők meg élnek vígan, én meg dolgozhatok-rájuk.

???

Hát a nagy ló**szt.

Még mélyebbre süllyednek? Süllyedjenek. Engem az se érdekel ha kilóméter mélyre süllyednek.

Illetve dehogy nem érdekel. CSak örülök neki.

Tűnjenek el, süllyedjenek csak a pokolig-oda valók.

2015. jan. 2. 12:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez tök jó ötlet. A humánus hozzáállást meg lesz.rom, plánek cigányok esetében, aki jelentős része képtelen ember módjára viselkedni. A közösségben élésnek szabályai vannak például az, hogy fizetem a rezsit, volt 300 évük ezeket megtanulni. Nem ment? Akkor kapják be!
2015. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Gyűlölöd azt, aki dolkodik, szociálisan kulturált, társadalmi szinten áll és nem önző, valamint EQ szintje átlagon felüli.

Értem.

Szépen bemutatkoztál itt. Nem kell félni, nem sok ember fog veled barátkozni a megnyílvánulásod után.

2015. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
**gondolkodik
2015. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ember azért toál baromságokat ne beszéljünk már.

Bemutakoztam? Te barom ez egy anonuim fóum. Hogy lehet anomim módon bemutatkozni? Hm? Te barom. Úgy mondtam meg ki vagyok hogy nem mondtam meg ki vagyok hm?

Nem fog velem senki "barátkozni"? Honnan tudod hogy 5 perc múlva nem fogsz velem egy másik topicban beszélgteni, hm? Hiszen névtelen vagyok.


Egyébként mindent vállalok, én ezek szerint kulturálatlan érzéketlen stb vagyok de azért a lóvém kell amből a sok retkes dakotát eltartják ugye?

2015. jan. 2. 20:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Bár így tanított volna apád úszni téged! :)
2015. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Angliában már ezer éve így van ez..
2015. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!