Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megeszik a kajám az albérletbe...

Megeszik a kajám az albérletben, mivel vágjak vissza?

Figyelt kérdés

4-en lakuk egy albérletben, normális a viszony, a többiek közt van egy kis fújás egymásra, pontosabban az egyik srácot nem csípi a másik két lakótársam.

Észrevettem már egy ideje, hogy mindig tnik el a kajámból.... először azt hittem én vagyok felékeny, de aztán direkt megfigyeltem és valóban tűnt el, és nem is kevés, kb hülyének néz valaki.. sőt, előtte utána képet is csináltam hogy mi van a tepsiben. A hűtőben volt minden az én polcrészemen, szóval még kinn sem hagytam szem előtt.

Meg említettem a dolgot már nekik, hogy fogy a kajám,úgy hogy nem ettem belőle, persze senki sem volt ... de ma is hiányzott belőle!

Meg akarom szivatni az illetőt, nagyon felidegesített!Úgy vagyok vele, hogy 2 adganyi kajám van, nem kell vennem, se főznöm, és akkor szépen lassan megeszi, és alig marad 1 adagnyi.

Igazából a hashajtóra gondoltam, de milyen tipusúak vannak amik hatnak így, hogy észrevétlenül kajáa csempészetőek? vagy milyen ötletek vannak még?

Légyszi segítseket :D köszönöm!



2015. jan. 15. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
.. . :D nem tudom, hogy tehetnél bele hashajtót, max. por állagút. csípőspaprika?
2015. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, legyen nagyon erős. De olyan bivaly erős, hogy az kifelé is csípjen. Tudni fogod ki lop meg:D
2015. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 t_GaRami_a ***** válasza:
34%
Vagy add elő valahogy, hogy mérget raktál a kajába, és nem tudtad, hogy megeszik.
2015. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
guttalaxnak nincs íze, azzal be lehet fecskendezni majdnem bármit ,ami nem túl szilárd :D Többet nem fog lopni az biztos.
2015. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Tegyél bele egy üveg darabot.Majd akkor felvisit!
2015. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valamilyen erős, bőrtől elütő színű (tehát kék, zöld, lila) ételszínezéket kellene a belsejébe tenni. Biztos meglátszódna a száján, vagy a kezén.
2015. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Erőspistás palacsinta :D
2015. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Tuti én is valami hashajtót tolnék bele. Egyik kollégám mesélte, nálunk egy ember ugyanúgy lopta a kaját, beleivott a kólákba, stb. Egyszer kitett neki csalikólát, telenyomva hashajtóval, hát az illető fél napig a wc-n ült utána.
2015. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Keserűsó! Patikában lehet venni fillérekért. Veszel egy dózist (100g, max 200 Ft-ba kerül), és belekevered a kajába. Fehér por, ami nagyjából oldódik vízben is. Két deci vízben a felét már fel lehet oldani, az bőven elég lesz :D :D De mondjuk krumplipürében el lehet oszlatni többet is :D Íze van, de fűszerezéssel simán elnyomható. A hatás és ezzel együtt a lebukás garantált :D Majd írd már meg légyszi, hogy sikerült a tréfa! :)
2015. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Xilit süteménybe. Nem lesz tőle baja, mert nem gyógyszer, viszont fosni fog mint a murányi ló
2015. jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!