Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A József utca (Budapest,...

A József utca (Budapest, VIII. kerület) mennyire rossz környék jelenleg?

Figyelt kérdés
Felnőtt nő vagyok, a közelben fogok dolgozni is, és találtam egy lakást az utcában. Tipikus nyolckeres előítéletekkel már találkoztam bőven és nyilván "nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél", de ez az utca és az aktuális helyzet érdekelne.

2015. febr. 15. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
A klasszikus "kocsisor".
2015. febr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre az a legjobb módszer, hogy arra sétálsz egy kis ideig reggel, délben este ott, a helyszínen - és megfigyeled, tudnál-e ott élni.
2015. febr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Társasággal lakom a nyolcadik kerületben (szerencsére a jobbik részén). A helyedben százszor is átgondolnám, hogy egyedül bevállaljam-e. Én is azt javaslom, hogy sétálgass a környéken és ha nem tetszik ne erőltesd csak azért, mert közel van a munkahelyedhez.
2015. febr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg jobb mint a hős utca.
2015. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vidékről költözöm, így nem igazán van módom többszöri terepszemlére. Ha ennyire nem biztonságos, inkább megyek máshová, havi párezer forintot megér, hogy ne kelljen félnem nyári ruhában vagy laptoptáskával sem.
2015. febr. 15. 17:42
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Én is másfelé nézelődnék.
2015. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam kolis a környéken fél évig. Nem mondom, hogy "leányálom" volt, de nyári ruhában, telefonnal a kezemben sem ugrottak rám a brazilok. 1-2 füttyentést kaptam, de nem foglalkoztam velük, meg úgy igazán ők se velem. Persze lehet, csak mákom volt, azért ne bízd el magad. :D Többet nem mennék oda, az tuti.
2015. febr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%

1: És tudod, mióta tilos az utcán strichelni? Kb. 23 éve!

Úgyhogy Te a 80-as évekről beszélsz.

2016. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!