Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket idegesítenek azok a...

Titeket idegesítenek azok a benzinkutasok akik meg akarnak tankolni nektek?

Figyelt kérdés
Még be se állok, de már jön oda, gyakorlatilag úgy kell elkergetnem onnan, amúgy sincs nálam soha apró. A másik mikor a régi kisbuszt viszem tankolni, nem jönnek oda, még csak nem is köszönnek.
2015. febr. 16. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Én örülök neki. :D Főleg az első tankolásaimnál jól jött a segítség.

N

2015. febr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem, csendben szólok, hogy meg tudom csinálni. Mol kútnál szoktam tankolni, és nem kell kergetni a kutasokat, elmennek, ha szóltam.
2015. febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

1. Igencsak bunkó ember vagy.


2. NEkik ez a munkájuk része, ha nem akarod, hogy setísenek, akkor UDVARIASAN mondd meg.

2015. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom leszakadna a szád, ha azt mondanád, köszönöm, megoldom. Neki ez a MUNKÁJA, hogy odamenjen, úgyis 100-ból 99 ember elzavarja őket, legalább bunkó ne legyél. Ha nem menne oda, akkor a főnöke baxogatná, hogy héló héló, csináld a dolgod.
2015. febr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Én egy helyre járok rendszeresen. És már ismernek. Sőt én tanítottam be a kutas srácokat hogy kell fullra tölteni a tankot. De néha adok nekik egy 100ast és ritkán hagyom is hogy tankoljanak...szerintem aki udvarias annak nincs ilyen gondja. Ha csak nem a kutas bunkó, de nem mind az.:)
2015. febr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
én is magam szeretem megtankolni a kocsim,de inteligensen meg lehet mondani nekik,hogy koszi nem kell megoldom...csak a munkajukat végzik:)
2015. febr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Engem is idegesítenek. Nem azért, mert fárasztó lenne udvariasan közölni, hogy magam is boldogulok, hanem azért mert legtöbben nagyon nyomulósan teszik, volt hogy kérdés nélkül szedte le a tanksapkát (az enyém nem kulcsos) és már tankolt is, csak azt kérdezte, mennyit. Vagy egy másik azzal kezdte, hogy ajánlgatta a prémium üzemanyagot (18 éves alsó kategóriás autóba), és tényleg erélyesen kellett szólni, hogy kösz nem és egyébként is magam szeretnék tankolni.


Az, hogy a munkájukat végzik, nem érv, a telefonos ügynök is a munkáját végzi, mégis jogosan idegesít, ha zavar. Szerintem a korrekt az lenne, hogy akinek segítség kell, az szól, egyébként üzletekben is ezt szeretem, nem azt, ha nézelődök, és egyből lerohannak, meg igyekeznek a kiszemelt terméknél drágábbat ajánlgatni. Igen, képes vagyok udvariasan mondani, hogy köszönöm szépen, csak nézelődök, de ettől még zavar.

2015. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem a kutast kell baxogatni meg szidni, hanem a főnökét aki ezt megköveteli. A prémium üzemanyag eladást is megkövetelik ,ezért nyomulósak .Ha nem teszik,hanem csak álldogálnak a fal mellett , akkor jön a lecseszés aztán meg a kirúgás. Több empátiára van szükség.
2015. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

8:

Igazából nem is a főnök tehet róla, hanem a probléma abból ered, hogy mindezt elfogadjuk arra hivatkozva, hogy a benzinkutasnak is meg kell élnie. Ha mindenki tudatos vásárló lenne, akkor nem ilyen lenne az üzletpolitikája a kutaknak.

2015. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem zavar,ez a dolga,plusz van ahol a borravaló teszi ki a jövedelme nagyobb részėt.Udvariasan megköszönöm,ha nem kérek segítséget,nem nagy ûgy.
2015. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!