Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért idegesítenek ennyire az...

Miért idegesítenek ennyire az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Írok több példát is:

1,:Múltkori matekdogánál 5 perccel előbb kész elttem a többieknél és a matektanárnő elvette a dogám(én már átnéztem). Akkor ott nagyjából átfutotta és azt mondta tökéletes a többiek meg pff hangokat adtak ki.Amikor megnéztük a megoldásokat akkor is az én lapomról nézte.

Szünetben persze megkaptam a "csókos" és "kiskedvenc" jelzőket is.Meg órák előtt is mondják hogy mondjam azt hogy ne írjunk, úgyis én vagyok a kedvence.

2,:Szünetekben van egy olyan oszt.társunk aki azzal dicsekszik(nem minden szünetben, csak néha)hogy ő két évet kint élt Németországban és hogy milyen jól tud németül.Múltkor az egyik lány mondta neki hogy egy kicsit visszavehetne(nem csak 5-öse van sőt inkább négyesre áll)

a fiú meg mond valami nehéz mondatot, amit persze hogy nem tudott és ezt mondogatta: na,na látod hogy jobb vagyok? meg hasonlók... Ez már engem is idegesít,főleg hogy a többi tantárgyhoz síkhülye szó szerint.Múltkor visszakérdeztem hogy na és a matek hogy megy azt mondta az nem számít,az hülyeség, hova fog az kelleni.

3,:A padtársamhoz odaszokott ülni egy fiú a pad közepére és egyszerűen nem lehet tőle csinálni semmit a szünetben, ha megkérem, hogy menjen odébb telibe sz*r.

4,Minden szünetben alufólia labdákkal dobáloznak, nem kis erővel(és persze jobb esteben alufóliával, nem pedig ceruzával vagy tollal).Nem értik meg ha valakit szemen találnak az veszélyes,pedig már vagy 20x szóltak nekik az összes lány.

Ennyi jutott most eszembe, ha kusza lett sajnálom,nem vagyok a legjobb fogalmazó és helyesíró!:)



2014. dec. 25. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
gondolom fiú vagy de azért megkérdezem, fiú v lány vagy?
2014. dec. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Stílusodnál fogva eredendően szekálható lehetsz.
2014. dec. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fiú,lány vagyok:)

Az viszont lehet hogy szekálható vagyok, mert elég csendes visszahúzódó vagyok(nem nagyképűségből), és ráadásul nem is vagyok szépségkirálynő, mondjuk ronda se, inkább átlagos vagyok.

2014. dec. 26. 00:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kortól is függ :) Én most nyolcadikos vagyok, nálunk is állandóan ezt csinálják, és olyan hülyék néha (de azért szeretünk mindenkit<3). Ha magasabb osztályba vagy, skkor szimplán csak nyomorékok vagy azt hiszik, ettől ők 'menőbbek' lesznek. Ha egy kicsit kisebb osztályos vagy, akkor azért van, mert még kicsik és ki akarják használni az időt, ameddig nem kell 'felnőttesebbnek' lenniük(egyszer csak majd kinövik:)).

Szerintem ezzel tuti nem tudtam segíteni, de ne aggódj, nem benned van a hiba :D ^_^

2014. dec. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, magasabb osztályba járok
2014. dec. 26. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!