Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetek az illegális...

Mit tehetek az illegális hulladékégetők ellen?

Figyelt kérdés

Patakvölgyben lakunk, és van 1 család az utcánkban akik elég gyakran, például ezen a szép kora tavaszi napon is, műanyag hulladékot-rongyokat égetnek, és a mérgező füst több hektárt beterít.


Időnként még a rendőr is ki szokott hozzájuk jönni, de általában semmi sem történik (miért nem?) másnap ugyanúgy égetnek.


Mit lehet tenni?

Már gondoltam arra is, hogy kölcsönzök egy drónt, és robbanóanyagot dobok vele a kéményükbe. (esküszöm megteszem)


2015. márc. 6. 16:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Most konkrétan csak a vásárlásból jöttünk haza, de hazafele hányingerem lett a szagtól és megfájdult a fejem, torkom is.
2015. márc. 6. 16:19
 2/9 A kérdező kommentje:

A számban pedig érzem az égett műanyag szagát, ez semmilyen formában sem normális, vagy eltűrhető. Nem érdekel, hogy fázik.

Én dögöljek meg ha fázik?

2015. márc. 6. 16:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Csinálsz fényképeket amin látszik hogy a füst egyértelműen tőlük jön, és mész vele a közjegyzőhöz.
2015. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt gondolod foglalkozik vele?
2015. márc. 6. 16:22
 5/9 A kérdező kommentje:

Vagy hogy nem tették ezt már meg mások? Főleg ha rendőr is járt ott?

Hogyhogy még nem ülnek börtönben?

2015. márc. 6. 16:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg imádkozz az Atyaúristenhez. De most komolyan, milyen választ vársz tőlünk? :D
2015. márc. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha én odamegyek és lepermetezem a családját rovarirtóval, vagy fagyállót teszek ki a házuk elé likőrrel keverve, bevisz a rendőr.


Ha meg ő okoz 2-3 év alatt rákot a fél városnak az égetésével, semmi sem történik, megy tovább a bidámbidám?

2015. márc. 6. 16:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Adj nekik fát. Nem fognak megfagyni a kedvedért. A rendőr meg leszarja magasról a bejelentésedet,hidd el. Oda se mer menni. A jegyző még annyira sem. Költözz vagy bírd ki a melegig.
2015. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oda se mer menni a rendőr. :D aha. persze értem ide mernek jönni ha lepermetezném őket ciánnal.
2015. márc. 6. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!