Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Keresek egy olyan lakhelyet,...

Keresek egy olyan lakhelyet, ahol 90%< europid, kaukazusi emberek elnek es jo az ido, esetleg van tenger/vizpart, nagyvaros (ez kevebe lenyeges) Van meg ilyen hely a Foldon?

Figyelt kérdés

Elnezest kerek a normalis szinesboruektol, de mar faxom kivan a nagy tobbseggel. Utalom, ezt az egesz nagy keveredest, hogy a tobbseg nem tud asszimilalodni, alkalmazkodni a nyugati ertekekhez, hogy az o kulturajukat akarjak a mi otthonunkban rankeroltetni.


Igen, Londonban vagyok, de en pl. nem fogom egy britnek megmondani hogy december 6-an jon a Mikulas, Karacsonykor meg a Jezuska, ok maskepp unneplik. A muszlimok mar betiltattak a Karacsonyt egy iskolaban pl.! Es ez csak egy egyszeru, de nagyon szemleletes pelda a viselkedesukre. En probaltam tolerans lenni felejuk, de amikor uton-utfelen rossz, sztereotip peldakba botlik az ember nehez mar mosolyogva elmenni mellettuk es "nyitott" maradni es a "kulonbozoseget" (diversity) unnepelni. Foleg hogy mar ket fekete is el akart csalni a belvarosbol, na miert? Meg is mondtak, amikor rajottem mi a dorges, bszni akarnak.


Regen probaltam egy kedves felcigany osztalytarsamra gondolni, hogy ok milyen normalisak voltak, de mar nem megy.


Szoval mar nem is tudom hol lehetne lakni. Miami, Kalifornia, USA is televan mindenfele emberrel. Budapesten is latom mar a burkas meg hijabos noket mindenfele vonulni. Meg az attert feher radikalizalt butq noket, akiket szules utan otthagynak a pitsaba, rosszabb esetben meg minden nap elernek. Mar utalom az egeszet.


2015. márc. 29. 01:35
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

Az, hogy te képtelen vagy asszimilálódni egy k. nagy közösséghez, legyen a te gondod. Költözz vissza Magyarországra a faludba baz+, ott nem lesznek hijabos muszlim nők, nem lesznek dromedár fekák, akik ráhúznak a cerkájukra (milyen cerka... postirón...)

Majd ott lejársz a helyi közösségbe a ketteskocsmába', aztán nekik elmeséled, hogy milyen pénzért dolgozni egy másik országban, igaz hijabos nők és dromedár fekák között, akik valamiért téged lépten-nyomon elcsalnak... pfff...

2015. márc. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Welcome to the Multi-kulti.

Amilyen helyet keresel, az Nyugat-Európában még az Alpok kisebb városai Svájcban, Ausztriában, Kanada kisebb városai. A nagyvárosokban mindenhol ott van a multi-kulti, a Közel-Keleti bevándorlók. Jellemzően azokban az országokban tömegesen, ahol rá tudnak kapcsolódni a szociális rendszerekre, ahová könnyű a bevándorlás.

Egyébként (kelet)London az egyik legdurvább egész Európában ilyen szempontból.

2015. márc. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Feodosziját ajánlanám, abszolút neked való, bár néhány százalékban ott is élnek muzulmán vallású tatárok.
2015. márc. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

1-es, mi Európaiak nem tudunk asszimilálódni Európában? :D

Ha én elmegyek egy arab országba akkor ugye ott be kell tartanom az öltözködési, viselkedési előírásaikat. Ok, betartom. De akkor nehogy már még "itthon" Európában is nekem kelljen asszimilálódnom valakihez, aki 20 éve azt sem tudta hol van Európa.

2015. márc. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezekről beszélek:

[link]

[link]

[link]

2015. márc. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel hogy Londonban csak rosszabb lesz a helyzet.
2015. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Ilyenkor mindig örülök, hogy Magyarországon, ebben a csúnya elmaradott rasszista, homofób, náci országban élhetek. A globalizmusnál és a liberalizmusnál kártékonyabb eszmék nem nagyon vannak.
2015. márc. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

1-es mar miert nekem kene asszimilalodnom Europaban a muszlim kulturahoz?! Ha elmennek valami arab orszagba lakni, max. akkor kene.


Amugy Magyarorszagon es egyre tobb bevandorlot latok... :(

2015. márc. 29. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!