Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha tudnátok és akarnátok Pest...

Ha tudnátok és akarnátok Pest megyében házat venni, melyik régiót választanátok?

Figyelt kérdés
Melyik város az Pest megyében, ami biztonságos, sok a normális rendbeszedett ház, ápolt kertek, vannak ott normális boltok, biobolt esetleg, és hatékonyan be lehet jutni onnan a fôvárosba? Ezek az én kritériumaim:) Ezen kívül érdekelne, hogy ti melyik Pest megyei térséget választanátok.

2015. ápr. 5. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Budapest maximum 20-30 km-es körzete. Ezt munkába/iskolába menet,akár tömegközlekedéssel is meg lehet tenni.

2. Inkább a budai régió környéke. Értékállóbb a telek/ingatlan és biztonságosabb is.


Pl.: Budakeszi,Telki,Nagykovácsi,Páty


[link]

2015. ápr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Göd, Dunakeszi
2015. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én semmiféleképpen nem mennék ki Budapestről.

Külső kerületekben nagyon jó vidéki jellegű környékek vannak.

Budatétény,XI kertes része,meg ilyenek.

A Pesti oldalon is vannan szép helyek,Rákos részek,stb.

2015. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Gyált választanám, jó a polgármester és az iskola, szépen fejlődnek. Még ajánlgatták Dunaharasztit, de ott még soha nem voltam, mégis szimpatikus.
2015. ápr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Tahi, Leányfalu. Jó a közlekedés, jó a levegő, megfizethetőek az ingatlanok, jó a közbiztonság, tájvédelmi körzet, csönd, Pilis, nyugalom.

Éppen itt kell eladnom a házam költözés miatt, nem kicsit sajnálom.


A pesti oldalra soha nem mennék.

2015. ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
neked kell ezt eldönteni, hol dolgozol, hogy tudsz eljutni a munkahelyedre, iskola szempontjából van -e megfelelő iskola stb. És az ár. mennyit tudsz megengedni magadnak anyagilag. ezek a fő kérdésekre keresd a választ.utána döntsd el.
2015. ápr. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
30-40 millió. Kertes ház.
2015. ápr. 6. 09:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi Kistarcsán vásároltunk házat. 30-40 millióért már gyönyörűt kapsz ott (is). Ilyen árkategóriában természetesen nagyon sok helyen kaphatsz, ami jó, én Kistarcsáról tudok nyilatkozni, hogy amit leírtál, minden kritériumnak megfelel. Rendezett környék (ahol mi lakunk), Lidl, Penny, Auchan, jól be lehet jutni a fővárosba.
2015. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!