Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretnélek megkérdezni...

Szeretnélek megkérdezni benneteket, hogy aki Pest Megyében lakik, melyik kisvárost választotta és milyen ott az élet? Ha most választanátok, akkor is oda költöznétek és miért?

Figyelt kérdés

A Népligetnél dolgozom és volánbusszal közlekednék, a férjem pedig az Oktogonnál dolgozik.

Szeretnénk venni kisházat max 8-9 Millió forintért, ahonnan jól be lehet érni pestre volánnal, van a közelben esetleg bölcsi, óvi, suli, mivel hosszútávra tervezünk és elnézést az érintettektől, de nincs túl sok kissebbség.

Előre is köszönöm a válaszaitokat.


2009. máj. 18. 22:17
 1/10 anonim válasza:

Pest

-I.ker

-II.ker

-XII.ker

Pesten ezek azok a kerületek,melyek jó helyen vannak,nincs kissebség...

2009. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat én Pest megyét mondtam, nem a fővárosra gondolok, hanem kisebb falvakra, mint pl. Érd, Szigetszentmiklós, Dunakeszi, stb. Nem szeretjük Bp-t,én itt születtem, de most már túl zsúfoltság van és büdős. Ki akarunk szabadulni a városból és egy tenyérnyi kertet, zöld fűvel, ami pesten 8-9 millióért nincs is. A párom meg eleve Székesfehérvári, így ő még jobban utálja, de a munkánk itt van, így kb 1 óra alatt megközelíthető kisvárost, falvat keresünk. Köszi a válaszodat és várom a továbbiakat is.
2009. máj. 18. 23:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Annyit tudok ajánlani, hogy kb. Bp-től 30 kilométeres sugarú körön kívül keressetek.

Ennyi pénzért közelebb, nem nagyon kaptok.

2009. máj. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

mi pilisborosjenőn lakunk, zsákfalu, nincs átmenő forgalom. jó levegő, nagy kirándulások. ami rossz: utak állapota, sok a murvás út, emiatt minden poros. nem érdemes alacsony padlójú kocsival eljönni mifelénk. már megszoktuk és nem költöznék el.

ha mégis költözni kéne akkor üröm: bár van átmenő forgalma, az önkormányzat jónak tűnik, a kis utcákat is sorra aszfaltozzák. szép kis főterük van, karácsonykor hatalmas karácsonyfa, tavasszal minden évben újra ültetik a virágokat, a buszmegállókat is igényesen megcsinálták és rendbe is tarják, szép nagy bekerített focipályát építettek.

2009. máj. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sem üröm, sem pilisborosjenő nem jutott az eszembe, de megnézegetem. Mindenkinek köszönöm a választ, de ha vannak még tapasztalataitok szivesen várom a továbbiakat.
2009. máj. 19. 20:33
 6/10 anonim válasza:

Szia!

Ajánlom Dunakeszit,nem büdös,jó a levegő,közel van budapesthez,közel auchan,20 perc autó pestig

2009. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi!


Láttam Dunakeszit is, busszal is jó a közlekedése, felvettem a listába, Ürömmel együtt.

2009. máj. 20. 22:15
 8/10 anonim válasza:

Szia!

Én Dunakeszin lakom,onnan járok be dolgozni pestre,nagyon jó hely csak ajánlani tudom,de nefeledd azért dunakeszinek is vannak rossz környékei,jól nézd meg hogy hova költözöl(nem ajánlom az auchanhoz közel lévő tavas házakat,ott lakik a haverom néha átmegyekhozzá és hát elég sok azon a környéken a cigány,mert olcsók ott az ingatlanok!3-5 millió)-szóval oda ne költözz,ajánlom a dunai szakaszát dunakeszinek ott nincs kissebség!

2009. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó kommentet is nagyon hasznos info. Azért továbbra is várom a válaszokat minnél több agglomerációban lévő infot adtok, annál könnyebb lesz választanunk, előre is köszönöm a sok segítséget.
2009. máj. 21. 16:44
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Említettem,hogy Dumakeszin lakom,auchan mellet sok cigány stb..

Szóval,kikelet utca,liget utca meg ezen környékek nagyon jók,kevés autó ,frissen betonozott út,nagy fák,kertes házak, kedves szomszédok(tapasztalat-olyan mint egy falu)mágis modern házak,közel duna,dunaparti bulizóhelyek,fagyizók,vendéglők,szal nézd meg a Dunakeszi térképen a liget utcát és annak környékét,az jó hely!

2009. máj. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!