Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi köze van a szomszédnak...

Mi köze van a szomszédnak ahhoz, hogy én nyitott ablakkal hallgatom HALKAN a zenét, vagy sem? És ha buli lett volna, mi köze hozzá?

Figyelt kérdés

Tegnap zenét hallgattam a szobámban(halkan) nem volt hangosabb mintha a TV vagy valakivel beszélgettem volna.

És kinyitottam az ablakot, mert az erkélyemen ültem, és ott halljam ugye.


És hallottam a szomszédot, hogy valaki megy el tőlük, és még dumáltak a kapu előtt. És nem sok mindent hallottam, csak annyit, hogy "bulit tartanak... blablabla de miért nem csukja be az ablakot? Nyitott ablakkal? valamit itt reagáltak rá... majd nevettek, hogy hahaha "megyek én is bulizni! xDDD"


Gondolhatjátok, hogy nem volt hangos, ha hallottam a szomszédot beszélgetni!



Most mi köze van ahhoz valakinek, hogy zenét hallgatok nyitott ablakkal? Mindig ilyen hangosan megy a zene, most nyitva volt az erkély ablak, mert kint ültem az erkélyen.

Most mit zavarja, hogy nyitva az ablak, ha nem hangos? Nem hallatszodhatott át hozzá, ha nyitva az ablakuk talán hallják, de amúgy meg nem!


Ha a kutya ugat, megy a kamion, krosszmotorral mennek el, az hangosabb lenne mint az, hogy nyitott ablakkal zenét hallgatok!


Mit zavartja a szomszédot? Mi köze hozzá, hogy ki tart és mikor bulit?



2014. febr. 24. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem rólad beszéltek... Milyen közel esik hozzájuk az ablakod?
2014. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1%
Mert irigy majmok, én felnyomtam volna maxra a hangerőt arra ugassanak, este 10-ig semmi köze hozzá.
2014. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

de rólam volt szó! Mert láttam, hogy erre fele néznek, és úgy mondják. Csak Ők nem láttak az erkélyen kint ülni.

És 1 emelet magasan van a szobám, ők meg voltak olyan 10 méter távolságra.

Miért zavarja őket, hogy szól a zene? Elmegyek egy autós műhely előtt ott is megy a rádió! Az is zavarja őket?

2014. febr. 24. 11:03
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Semmi közük hozzá,irigyek.
2014. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szóltak neked? Nem. Akkor mi a fenéért hisztizel. Ki tudja, miket beszélnek pl rólad olyankor, amikor nem hallod?
2014. febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mert zavarta őket! Ha nm érdekelné, miért lett ez téma? Ha engem nem érdekel valami nem említem senkinek, hiába hallja az illető vagy nem!


Ezért nem értem miért zavarja őket, hogy valaki zenét hallgat!

2014. febr. 24. 11:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Az embereket annyi minden zavarja. Ha úgy élnél, hogy soha, senkit ne zavarj, az egyenlő lenne 0-val, mint élettel.

Lakótelepi vagyok. Nálunk egy új albérlő kiírta a liftajtóra, kéri, hogy aki a lépcsőházban közlekedik, ne kopogjon a cipőjével és ne beszélgessen hangosan, mert ő a lépcsőház mellett lakik és nagyon idegesíti az ilyen zaj :))

Szerinted hány lakó fog mamuszban és csukott szájjal járkálni ?

Nem lehet mindenkinek megfelelni.

2014. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hosszúhajú ***** válasza:
egyéni , hogy kit mi zavar. őket a hangos zene, téged más zaj. én megértem őket, ilyen kicsi helyen nehéz minden egyes emberhez alkalmazkodni. nem azon van a hangsúly, hogy hangos zene, hanem hogy egyszer vagy állandóan. egész más ha valaki minden egyes nap bömbölteti a zenét, mintha csak ha van valami buli...és persze az is kérdés mennyire volt hangos a zene. ha több emelet magasságból is jól hallható, ahhoz van köze. mert nem tud hova menekülni, ha pl alszik, tv zik, fáj a feje, annyi köze van hozzá, mint amennyi neked van, ha neki támad kedve hangos zenét hallhatni, mikor te pl három órája matekot tanulsz.
2014. febr. 25. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Este 10?! Ugytudom eltörölték.vagynem?!
2014. febr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!