Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi történik az elrabolt...

Mi történik az elrabolt gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Tegnap téma volt a morning showban hogy sok gyereket elrabolnak manapság és soha nem látják őket, de azt nem mondták hogy miért rabolnak gyerekeket?
2015. ápr. 21. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok a távol-keletre kerül. Nem egyet találtak meg ott. Mások szervdonorként végzik. Van még pár variáció...
2015. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen variációk vannak még? Gondolom megerőszakolás még.
2015. ápr. 21. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szervdonorság, szexrabszolgaság.
2015. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azon gondolkodtam, mi lehet úgy általánosságban az eltűnt emberekkel. A metrón láttam kiplakátolva ilyet.

Hová mehetnek? Önként? Miért? Egyedül? Csak úgy le akarnak lépni vagy történik velük valami?

2015. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok lehetőség lehet. Eladják a szerveiket, gazdag ám gyermektelen családoknak passzolják őket le (akik nem feltétlenül akarnak egészen pici babát, vagy akár pici babát is kapnak, de nem akarják az örökbefogadási hercehurcát, vizsgálatokat végigjárni... de olyan is van, aki magának lop), pedofiloknak szexuális szolgáltatásra, olcsó munkaerőnek... van, aki szimplán csak bosszúból, van, aki elmebeteg sorozatgyilkos, aki gyerekekre hajt...
2015. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer engem is meg akartak venni. Hogy mi célra, nem tudom, de szerintem gyermektelen párnak.
2015. ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!