Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az hogy a normális...

Miért van az hogy a normális gyerekekkel is úgy bánnak és beszélnek a felnőttek mintha állatok lennének?

Figyelt kérdés
Mindíg csak le nezik oket azert mert van stilusok meg sajat egyeniseguk es nem kepesek elfogadni hogy ok is voltak ugyan abban a helyzetbe. Mindig beszolnak nekik itt is ezen az oldalon csak mert megtehetik mikozben ok egy rossz szot nem szoltak hozzajuk. Ők a felnottek es nekik kene ezt felfogniuk es gyakran van az hogy akar egy 12 eves a kpranal erettebb gyereknek sokkal tobb esze van mint nemelyik felnottnek es felelossegteljesebben gondolkodik.
2014. nov. 27. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbb gyerek/fiatalkorú tiszteletlen tuskó, akik képtelenek gondolkodni/előre gondolkodni és felelősséget sem akarnak vállalni semmiért. Akinek nem inge...

Egyébként engem is idegesít.

16/f

2014. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen en is errol beszelek tenyleg vannak idiota gyerekek akik tenyleg megerdemlik de az miatt belyegeznek meg mindenkit mert sok ijen van kozottuk
2014. nov. 27. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Van, aki sohasem nő fel. Aki gyerekként hülye volt, az felnőttként is hülye marad, és úgy gondolja, csak azért, mert ő idősebb, beszólogathat a fiatalabbaknak. Gyerekként azt hittem, a felnőttek mind kedvesek, okosak, bölcsek. Aztán felnőttem és rájöttem, hogy az idő múlásával csak az éveink száma változik, de rengeteg embernek a személyisége nem. Középkorú és idős emberek képesek úgy viselkedni, mint az óvodások, marakodnak mindenen, árulkodnak, pletykálkodnak, beszólogatnak másoknak és ebben lelik az örömüket.


28/N

2014. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Gyerektől értelmes kérdést még nem láttam ezen az oldalon. Te is vered itt a nyálad, de arra már nem veszed a fáradtságot, hogy legalább egyetlen mondatot helyesen írj meg.
2014. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na tessek itt van peldaul kedves 4-es valaszolo peldanak....
2014. nov. 27. 18:14
 6/6 anonim ***** válasza:

"Gyerektől értelmes kérdést még nem láttam ezen az oldalon. Te is vered itt a nyálad, de arra már nem veszed a fáradtságot, hogy legalább egyetlen mondatot helyesen írj meg."


Ha már ennyire érzékeny vagy a helyesírásra, az fáradság, nem fáradtság. Tudod, fáradozás = fáradság, fáradt vagyok = fáradtság. A te típusod a kedvencem: a tanulatlan, frusztrált kötekedő.


kérdező, azért, mert a legtöbb felnőtt ember ostoba, unalmas. ez az igazság. a gyerekek többségének még van egyénisége, stílusa, de a felnőttkorra az emberek többség csak egy unalmas, szürke, semmire sem nyitott ember lesz, legalábbis Magyarországon. Ezek az emberek csak sablonok szerint képesek gondolkodni: pl. a felnőttnek mindig igaza van, ha a gyerek rosszkedvű, akkor csak tini, azért vannnak gondjai, meg egyébként is nézd meg, a legtöbb szülő csak parancsolgatni tud, máshoz nincs esze. pont ilyen primitívség, amikor mondjuk goth 20 évesek szólnak le.


abban is egyetértek veled, h sokszor egy koránál érettebb tinédzser sokkal értelmesebb, mint egy mai magyar felnőtt. őszintén szólva nem sok olyan felnőttel találkoztam eddig, akinek lett volna egyénisége vagy saját gondolatai.

2014. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!