Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tudsz kedvelni, szeretni...

Tudsz kedvelni, szeretni valakit, aki ápolatlan, piszkos?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy tudod-e úgy kedvelni, szeretni, hogy ilyen probléma van vele? Tudsz-e a társaságában lenni? Gondolok itt a piszkos, ápolatlan küllemre /vagy a piszkos környezetre egyaránt.
2015. ápr. 26. 15:04
 1/6 bogyó92 válasza:
Kedvelni lehet, mert nekik is lehetnek jó tulajdonságaik, de ami az együttlógást illeti, én például nem viszem túlzásba.Mert őszintén szólva elég kellemetlen...
2015. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki kívülről igénytelen és önhibájából, (tehát azért mert hajléktalan és nem tud tisztálkodni vagy mittomén) az általában belülről is igénytelen. Az olyan emberek társaságát pedig nem keresem.
2015. ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt nem a külső a fontos. Ha valaki piszkos, akkor oké, hogy kicsit undorodsz tőle, de belől lehet jószívű, aranyos, jófej, szerethető. Viszont az két külön dolog, ha valaki nem akar tisztálkodni, mert lusta, vagy ha valaki szegény és nem tud. Az előbbit viszont tényleg nem lehet kedvelni, belőröl sem lehet valami kedves.
2015. ápr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 válaszoló vagyok: belűröl* (ha esetleg valaki belekötne)
2015. ápr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem fér bele.Persze ha azelőtt szerettem mielőtt ilyen lett volna,a körülményektől függ.
2015. ápr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően ápolatlan barátaim sosem voltak, de olyan volt már, hogy valakinek szóltam, hogy fürödjön meg, mert akkor épen egyszer büdös volt.
2015. máj. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!