Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy fogadjam el, hogy nem...

Hogy fogadjam el, hogy nem fog mindig mindenki kedvelni?

Figyelt kérdés

Nyitott, mosolygós ember vagyok, mindig mindenkivel jó kapcsolatban voltam, vannak igaz barátaim is. Most majd megyek új iskolába, és nem attól félek,hogy nem lesznek barátaim, hanem attól, hogy nem fogom tudni elviselni,hogy valaki nem kedvel...mert tudom,hogy nagyon nehezen megy, ha ilyen van akkor elérem,hogy megkedveljen.

Hülye szitu tudom, de ilyen vagyok.

Kérdésem, hogyan fogadjam el, vagy viseljem el, lépjek túl azon, hogy nem lehet mindenkivel jóban lenni mindig.

Köszi a válaszokat!


2014. máj. 18. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülj annak, hogy aki kedvel, annak fontos vagy, aki meg nem, az nem ismer eléggé (persze ha nem adsz okot neki rá).
2014. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te mindenkit kedvelsz, akit ismersz?

Mondjuk, nekem már az nem szimpatikus, ha valaki elvárja, hogy őt mindenki kedvelje, nálam tuti nem lenne nyerő.

Engem nem zavar, ha valaki nem kedvel. Nem is erőlködöm nála, mert én sem kedvelek mindenkit, és szerintem ez így természetes. Zavarni max akkor zavar, ha valaki nem kedvel, ha egyúttal ártani is akar. Amúgy meg csak simán nem foglalkozom velük, és inkább arra fordítom az energiáimat, akivel kölcsönösen bírjuk egymást. :)

2014. máj. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
fogadd el,hogy ez az élet rendje. nehéz fenntartani mindenkivel a jó kapcsolatot. ha valaki nem kedvelne,akkor gondolj arra,hogy màsoknak sokkal több ellenlábasuk van,mint neked,mégis ugyan úgy mosolyogak,mint te. :) 17/L
2014. máj. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. máj. 19. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!