Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amióta randim volt egy ápolatl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta randim volt egy ápolatlan sráccal, attól rettegek, hogy én is az vagyok?

Figyelt kérdés
Az említett fiú büdösen, koszosan jött el randira, szörnyen gusztustalan volt :/ Azóta bennem van, hogy mi van ha a többi ember olyannak lát engem, mint én őt..undorítónak.. Pedig nem járok koszos ruhákban, minden nap zuhanyzok, rendszeresen mosok hajat, büdös se vagyok soha, és mégis, a randi óta még jobban félek emberek közelébe menni. Mit lehet ezzel az érzéssel kezdeni? :/ Május közepén fogok találkozni valakivel, addig jó lenne ezen túllépni, de nem tudom, hogy. Pedig tényleg nem vagyok igénytelen, tulajdonképp nincs miért aggódnom
2015. ápr. 26. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
hát azért mentél el ilyen gáz pasival randira eleve, mert te sem vagy valami szép
2015. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Itt marhára nem a szépségről van szó.
2015. ápr. 26. 12:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván maradandó és mély élményt hagyott benned, hogy ilyen rosszul választottál. Majd elmúlik lassan.
2015. ápr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de hogy a faxba nem lehetett előre tudni, hogy ilyen gáz pasi? Lányok mindig 6. érzékükkel le tudják szürni, hogy mennyire jó pasi az illető
2015. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 Amikor először találkoztunk, teljesen normálisan nézett ki.. Aztán elhívott randira és ez lett belőle :D
2015. ápr. 26. 12:44
 6/7 anonim válasza:

Lépj túl rajta, te igényesen tisztán jelentél meg a randin, részedről megtettél mindent :)

Amúgy gyakran randizol??

2015. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha máson megérzek rossz szagot vagy észreveszek ilyen ápolatlansági bakit akkor én is elkezdem magamat figyelgetni, szagolgatni egy rövid ideig, ez normális szerintem.
2015. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!