Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kőbánya tényleg rosszabb mint...

Kőbánya tényleg rosszabb mint a nyolcadik kerület?

Figyelt kérdés

Ugye a nyolcadik kerület az ami hirhedt, de olyat is hallottam, hogy kőbánya jóval lepipálja. Meg ugye méretben is különböznek.

Meg nem mindig az a legrosszabb vagy legjobb ami hirhedt vagy híres.

Vélemények?



2015. máj. 7. 21:14
1 2
 1/16 Plaga ***** válasza:
0%
nem tisztelel?
2015. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 FüligJimmy88 ***** válasza:
0%
Ezzel szerintem a kérdés megválaszoltnak tekinthető :D
2015. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Inkább azt mondanám, hogy ugyanolyan retek szar. Sajnos 15 éven keresztül laktam az egyik nagyszerű fos panel lakótelepi részén. Gyűlöltem minden egyes másodpercet amit ott lakva kellett töltenem.. Egyszerüen siralmas az egész.
2015. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Budapest minden kerületének vannak jó és rossz helyei, legyen szó akár a 8. akár a 10. kerületről. Azonban, mint 10. kerületi lakos ezerszer szívesebben mászkálok egyedül a kerületben, mint a 8.-ban...

Szinte születésem óta itt lakom, de még sosem kötöttek belém, ellentétben a 8. kerülettel, ahol fényes nappal elkezdett kóstolgatni egy cigány a tömeg kellős közepén...

2015. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszi, hát csak kérdeztem, igazéból nem vagyok pesti, csak érdekelt ez
2015. máj. 7. 21:46
 6/16 A kérdező kommentje:
azért jöhetnek még tapasztalatok
2015. máj. 7. 21:52
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kőbányai vagyok. Egyetértek a 4-essel. A 8. ker rosszabb hely. Kőbányán vannak kertvárosi részek is, ami a 8-ban nemigen van.
2015. máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Egyébként itt megnézheted térképen is. A 8-as rosszabb az egy főre eső bűnesetek szempontjából, ahogy a többi belső kerület is:


[link]

2015. máj. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

a 8.ker régen cigány negyed volt,nem tudom manapság mennyire az.

kőbánya meg az új kínai negyed azok tele vannak,mindenhol bmw-k,terepjárók meg új építésű házak.

2015. máj. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

ja, "mindenhol"... :)

azért remélem jársz néha erre

2015. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!