Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A mamám az utcára önti a...

A mamám az utcára önti a vizeletét azért mert a szomszédok a kapu elöttbe szoktatk leskelődni. Eléggé érezni a szagát mikor hazajövök. Normalis ez mit tegyek a mamával?

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 14:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

És ha kiönti, akkor nem leskelődnek?


Mégis mit látnak a szomszédok? Azt, hogy átmegy a kerten a mamád? Vagy mi egyebet?

2015. máj. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Beszélj vele hogy ez undorító és bűzlik minden.
2015. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
51%
Cigányok az illetök akik leskelödnek?
2015. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

A mamám már szólt nekik mi is szóltunk erre mondja a szomszéd ez közterület jelentsük az önkormanyzatnál ha nem tetszik. Az tény, hogy családostul elöttünk állnak dumalnak, és beleskelődnek.be lehet látni.

Erre mamam kitalálta hogy mindenki a lavórba pisiljen a wcre tette és naponta 2 x kiönti a kapunk ele. Ez sztem nem normalis én a wc,be végzem dolgom egyébként.

2015. máj. 15. 15:06
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg kell hagyni, hardcore a mama, nem sokat szarozik. :)
2015. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igen cigányok. Engem is idegesít hogy előttünk tanyáznak de a vizelet is... Mert a normalis emberek a közelben meg mit gondolnak ők is megérzik hogy ez vizelet.. Mamam azt várjaettől hogy pisiben csak nem akarnak álldogálni iszogatni,és egy masik ház elé mennek,... De annyira ( még) nem büdös jelenleg is itt vannak...
2015. máj. 15. 15:08
 7/24 anonim válasza:
100%

Ezzel tényleg csak saját magatokkal szúrtok ki. Ezeknek az inkáknak az a kis friss pisiszag teljesen megszokott dolog ellenben rátok komoly hatással lehet.


Sajnálom, hogy ilyen állapotok uralkodnak ebben az országban, gondolom rendőrségnek nem lenne értelme szólni, lezárnának titeket.

2015. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Mamám hogy győzzem meg hogy valami mast kellene kitalálni? Jegyző csak mosolygott nem veszi komolyan mikor éjjel is itt ordibáltak üveget eldobaltak, rendőröket kihivtuk de semmi elhúztak gyorsan aztan visszajöttek. Olaj volt a tűzre....mert egy ideig a kapun bedobálták a sörösüveget és a redönyünket kövekkel... Ami igye nem bizonyítható szóval mamámnak valamilyen szonten igaza van de ezzel a pisivel kikészít engem is...
2015. máj. 15. 15:12
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Slaggal "véletlenül" lelocsolni őket minden alkalommal. Bizonyítsák be, hogy szándékos volt. Mégiscsak jobb, mint a vizelet megoldás.
2015. máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszi mondtam is a mamának. Azt mondja sőt a vödör vizelettel kéne leönteni őket. Csak attól félünk mondjuk hogy esetleg máskor megvernek vagy valami ha jövünk haza...egyházasfaluban lakunk itt mindenki mindenkit ismer, tudja az időbeosztásat mikor jön munkabol haza stb..
2015. máj. 15. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!