Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez jó visszavágás lenne az...

Ez jó visszavágás lenne az alattam lakó "kedves" szomszédnak, aki éveken át megkeserítette az életemet?

Figyelt kérdés
Egy alkholosta öreg pasas, aki felett végigmenni nem lehetett, mert kapásból a rendőrrel fenyegetőzött, de saját magát meg sohasem halotta. Most arra gondoltam, ha eladom a lakásomat, kifejezetten roma vevőt keresek, had örüljön...

2015. máj. 21. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Megszívhatod vele, ha a kedves vevő nem fizet ki, de beköltözik kiscsaláddal...
2015. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
A cigányokkal vigyázz, mert a végén téged vernek át. Szerintem örülj neki, hogy elmész és a pénz legyen az első, de azért a bosszú az édes tud lenni. :D Szóval valami apróságot kitalálnék neki, ha eddig nem sikerült viszonozni a kedvességét. :D
2015. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Add fel ezt a hirdetést:

Csendes, nyugodt környéken ..emeleti lakás eladó kizárólag ír sztepptáncos csoportok részére.

2015. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Fura lenne egy "csak cigányoknak eladó" hirdetés, de meg lehet próbálni :D

Amúgy jó bosszú lenne.

2015. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pillanatragasztó a zárba.
2015. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajna mást is szivatsz vele.
2015. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
53%

A harmadik válaszolón felsírtam!

Nem kell valamit felújítani mielőtt elmész, fúrni-faragni? :D Régi csempét leverni vagy ilyesmi XD

2015. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tegyél egy kupac híg kutyaszart a postaládájába, miután elköltöztél. :) Kellemes meglepetés lesz neki, mikor kinyitja!
2015. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
63%
Egyébként elméletben jó, gyakorlatilag még a végén tényleg nem fizetne ki, aztán kitudja ki nevetne a végén...Mikor kiköltöztem szintén hasonló okok miatt (alattam,felettem,mellettem 70-90 éves élhetetlen nyugdíjasok, akik az esti WC lehúzást megtiltották, csak úgy öntsem le vödörből(!)..képzelhetitek milyen volt ) akkor én úgy gondoltam, az 5.1 hangfalszettem, amit 4 évig csak 10%-os hangerővel használtam, végre kiadhatja a lelkére rakódott port...->Youtube-> Hangeffektek -> Kalapács,Fúró,gyereksírás stb...MAX hangerőn..kb óránként 2 percre...Éjszaka...úúúúgy imádták :) Édes istenem, mikor másnap hordtam le a maradék cuccomat, az ajtóban állva a karikás kis szemükkel integettek...Muhaha....:D :D :D
2015. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!