Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek? Nagyon zavar...

Mit tegyek? Nagyon zavar ahogyan az alattam lakó bánik a két iker kislánynak.

Figyelt kérdés
Minden este 10.30 körül a két kislány 4 évesek keserves sikításba,sírásba kezd.Hallom ahogy dübörögnek a kis lábaik, mert szaladgálnak odalennt a lakásban. Engem felháborít, hogy ilyen kicsi gyerekeket nem tesznek le ennyire későn este aludni.Egy oviba járnak az èn kislányommal, ès tudom ők is korán kelnek. Nem tudom mit lehetne tenni ilyenkor, de èn nagyon sajnálom a gyerekeket, mert fogalmam sincs mit tehetnek velük ilyen kèső este, hogy ennyire sírnak.
2015. ápr. 16. 22:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Javítok :-kislánnyal
2015. ápr. 16. 22:46
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
semmit se tegyél, semmi közöd hozzá, ki hogy neveli a gyerekét
2015. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne avatkozz bele a dolgukba.
2015. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De mi van ha családi erőszak áldozatai? Annyi ilyet hallani. Hagyjam tétlenül, hogy bántsák őket?
2015. ápr. 16. 22:57
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem is gondolsz, hogy éppen azt akarják a szüleik elérni, hogy végre lefeküdjenek?
2015. ápr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Mivel nem vagy ott, így csak tippelni tudsz, hogy mi folyik ott, más nevelésébe jogod ettől nincs beleszólni. A gyereket meg hiába teszi le az ember, ha felspannolja magát és nekiáll rohangálni....
2015. ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
(Ha hallottad volna az én egyik unokámat, mikor hisztirohama volt, hívtad volna a rendőröket.) Le akarják őket fektetni, lehet, hogy már hosszabb ideje győzködik őket. Valóban kényes dolog csak hallás után bármit tenni. Esetleg finoman kérdezz rá, hogy miért sírnak?
2015. ápr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Vedd rá a kislányod, hogy kérdezzen rá az ikreknél. Nagyon támogatom, hogy ne menjünk el tétlenül esetleges erőszak mellett.
2015. ápr. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből nem vonnék le messzemenő következtetéseket. Nekem még nincs gyerekem, de a keresztlányom 2 éves. Tündéri kislány, nagyon okos és értelmes a korának megfelelően, viszont ha rájön a hiszti akkor aztán bármit tehetsz, semmi sem jó neki. Hogy példákat is hozzak, szeretett volna délután kekszet enni, viszont nem volt már otthon apuka éppen akkor ment el vásárolni. Mondta neki az anyja, hogy elfogyott, de van helyette más. Mikor a kislány ezt felfogta, nekiállt üvöltve csapkolódni, a cipőit dobálta a földre, az etető székét tologatta jobbra-balra. (Amúgy sem vol jó napja, meg előtte fél órával szemmel láthatóan bal lábbal kelt fel.) És még egy csomó olyan eset volt, amikor látszólag ok nélkül semmi sem jolt jó neki, és ezt hangos sírással, üvöltéssel hozta a körülötte lévők tudtára. Én a leírásod alapján arra gondolnék, hogy pont, hogy aludniuk kellene, és valószínűleg nem akarnak még, ezért rohangálnak fel-alá, és amikor rájuk parancsolnak, hogy de igen is aludni kell, vagy beviszik őket a szobába akkor jön a hiszti és a keserves sírás..
2015. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na ne essünk át a ló másik oldalára. Szerinted van szülő a világon, aki minden áldott este pont 22:30-kor kezdi bántalmazni a gyekeit? De csak akkor? Értelemszerűen a két kis túlkényeztetett csajszi nem hajlandó simán lefeküdni, az anyjuk meg nem elég következetes ahhoz, hogy erre rávegye őket és ezért vernyákolnak. Anyósom mesélte egyébként, hogy a férjem kiskorában minden szombat este torkaszakadtából sírva üvöltözött, hogy SEGÍTSÉG! Mert akkor volt a hajmosás... Aggódott is, hogy mit gondolhatnak a szomszédok, meg hogy nehogy egyszer valaki tényleg rájuk hívja a rendőrséget. Ha ennyire zavar téged, akkor nyugodtan hozd szóba, hogy rendszeresen hallod hogy problémás a lefektetés és ha gondolják, akkor szivesen adsz pár bevált tippet, meglátod, erre ömleni fog az anyukából a szó, amint elpanaszolja hogy ő már annyi mindent kipróbált, de semmi nem használt... és akkor te is megnyugszol. Ezek csak határozatlan szülők és nincs tekintélyük, de nem bántalmazók.
2015. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!