Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit kellene tennem a szomszédo...

Mit kellene tennem a szomszédommal? (nagyon röviden lejjebb)

Figyelt kérdés

ilyenkor a melegben is befűt a kályhájába és füstöl a kéménye, a szemetét égeti, de a füst leszáll mindenfelé, nem lehet az udvaron lenni és az ablakokat sem kinyitni - ilyenkor a melegben sem.


normális az, hogy valaki nyáron a 27 fokban is fütöget és ezt okozza?? perzse gondolom ő nem tud róla, hogy zavaró és fullasztó amit tesz mert ki sem dugja az orrát és csukva van nála ajtó-ablak


de most komolyan mit tegyek?



2015. jún. 3. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"gondolom ő nem tud róla"

Esetleg tudasd vele kezdetnek.

2015. jún. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy tilos lomot égetni.

És ez csak téged kavar így fel, vagy másokat is? Ha másokat is, akkor szóljatok neki közösen, ha csak téged, és másokat nem, akkor te viszed túlzásba.

2015. jún. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a mi házunk van az ő házához a legközelebb, így a füst minket érint elsősorban, és leggyakrabban erre hozza a légáramlat is


nem csak engem, hanem itthon mindenkit zavar, túlzásról nincsen szó, a füst az füst


tudatni vele... háát az a helyzet, hogy tavaly szóltunk neki, akkor egy ideig nyugi volt, de évente szólni neki, az egy kicsit gáz...

2015. jún. 3. 00:59
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Amíg nem lesznek gondolatolvasó szomszédaid, addig talán szólni kéne.
2015. jún. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tavaly szóltunk, de most akkor évente szóljunk neki?
2015. jún. 3. 10:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, szóljatok ismét, ha nem volt tartós foganatja a kéréseteknek. Ha nem változik, akkor érdeklődj az önkormányzatnál, hogy mit lehet tenni (ha lehet egyáltalán).
2015. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szólni kell.
2015. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szemétégetés tilos, mert rákkeltő anyagok kerülnek a levegőbe. Beszélj a helyi önkormányzattal, jegyzővel.

Szerintem a szomszéd nagyon is jól tudja, mit csinál, és azért nem rak nyílt tüzet, hanem a kályhába dugdossa a szemetet. Egyébként mindenfelé vannak hulladékudvarok, ahol ingyen le lehet adni szinte bármilyen hulladékot.

2015. jún. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!