Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Igazunk van, hogy szeretnénk...

Igazunk van, hogy szeretnénk ha többet fizetne?

Figyelt kérdés

Hárman lakunk egy albérletben. A vizdijunk elég magas és ez főként egy ember hibája. Naponta fürdik, ebben a melegben kétszer is. Én heti kétszer szoktam, a másik lány pedig szinte alig van itthon. Nyilván a számla nem miattunk magas de egyenlő arányban fizetünk.

Felszolitottuk hogy fizessen nagyobb részt a számlából de nem hajlandó. Én viszont úgy gondolom hogy igazságtalan ha én fizetem a pancsolását


2015. jún. 7. 07:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%
utolsó akkor lakj te együtt olyannal aki nem fürdik, még negyven fokban sem. gondolj bele milyen szag lehet ott.
2015. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

A fürdős csaj más pénzén akar pancsikolni?

Meddig hagynád, hogy így lenyúljon? Jól érzed, ez nem fair.

Lépjél tovább!

2015. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok büdös. Mint mondtam mosakodni szoktam csak nem annyi vízben.

Egyébként úgy érzem toleráns vagyok. Pl én több bérleti díjat fizetek mert az én szobám nagyobb.Igaz hogy ténylegesen nincs több helyem mert zsúfoltabban van bútorozva de nem csináltam ebből ügyet. Akkor úgy gondolom hogy neki meg a víz miatt kéne többet fizetni. És ez nem szarrágás hanem aránytalanul több vizet használ

2015. jún. 8. 17:59
 14/17 anonim ***** válasza:
11: Nem veszed észre, hogy offolsz? Nem erről szól a topic, mint ami téged ebből az egészből foglalkoztat. És nagyon zavarsz vele, hagyd abba, légy szíves!
2015. jún. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 hell-ikon ***** válasza:

9-es és 11-es (bár ha jól sejtem ugyanaz a személy)


Szegény nagymamám a dél-alföldi tanyavilágban élt (isten nyugtassa) és évtizedeken át nemhogy fürdőszobája, de még vezetékes vize sem volt a házban és _mégsem volt büdös_ soha. Ő is megtudta oldani (bár sokáig muszájból persze) mosdás, fürdés dolgát a kútból felhúzott cirka 10-20 lityi vízből. De miután a 80-as években új kutat fúrtak neki, hidrofort kötöttek rá és apám megépítette neki a fürdőszobát, akkor sem fürdőzött el naponta köbméternyi vizet kényelemből és mégis mindig tiszta és friss volt.


A tisztaság nem (volna szabad, hogy) egyenlő (legyen) azzal, hogy valaki elpancsikol 2-300 liter vizet naponta egymaga. Mert akárhogy is nézzük 35 ezres vízdíj 3 emberre rengeteg, pláne panelban vagy egyéb, kert nélküli házban.

2015. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 hell-ikon ***** válasza:
Mi négyen vagyunk, nagy, kertes családi ház, mobil de nagy méretű medencével és így nyáron fizetünk max. 40-45 ezret 2 hónapos elszámolásban (értsd, 2 havonta kapunk számlát), télen meg ennek a felét esetleg még kevesebbet is annál. Viszonyíts, hogy akkor 3 lánynak miért is sok az a 35 rugó havonta úgy, hogy egy _szinte_ nem is fürdik otthon. (Még ha 2 havi számláról lenne szó, akkor is sok lenne ez az összeg)
2015. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

35 ezer havonta még teljes rezsiköltségre sem kevés. Csak a vízdíjra rengeteg.

Ha nem jutsz vele dűlőre, keress másik albérletet.

2015. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!