Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni ha a házunk...

Mit lehet tenni ha a házunk alatti padokon egész nyáron visonganak a kamaszok?

Figyelt kérdés
Megőrülök ettől, hogy minden nyáron ezt kell elviselni. Kora délutántól, éjjel 1-2 ig, folyamatosan itt hőbörögnek, ordítozva beszélgetnek, a lányok visonganak, röhögnek. Isznak, össze szemetelnek mindent. Ide vannak szokva az egész környékről, így szinte állandóan itt van egy-egy csapat. Ablakot nyitni nem lehet miattuk, mert még a tv-t sem lehet hallani. Nem beszélve az alvásról, amikor hajnali 3 kor kelnem kell hogy beérjek dolgozni 12 órázni, ezek meg végig viháncolják az estét, mert nekik nyáriszünet van. A többi lakót is zavarja a dolog, de semmit nem lehet tenni (törvényesen). Rendőrök többször voltak kinnt, az enyje benyje menjetek máshován kívül semmit nem csinálnak. Értem én hogy közterület, de akkor vagy vegyék vissza a hangerőt, vagy keressenek olyan helyet ahol nincs pàr méterre lakóépület. Pár idős szomszéd próbálkozott szép szóval, de minősíthetetlen módon elküldték a....ba.
2015. jún. 9. 15:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ki kell rájuk hívni a rendőröket. Nálunk is ez volt. Szemeteltek, hangoskodtak, undor volt az egész. Aki a padon nem fért el, az szó szerint leült az ajtó elé, ha meg fölrúgtam, vagy rányitottam az ajtót még ők voltak megsértődve. Az utolsó csepp az volt amikor drogos tűt találtam a pad mögött és az ajtó le volt hányva... Este kihívtam a rendőröket, aztán másnap este is és újra és újra. Egy ideje már nem jönnek. Ha meg újabb csapat bukkan fel, akkor ugyan ezt az eljárást kell alkalmazni.
2015. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Személyesen kell feljelentést tenni a kapitányságon


többszöri garázdaság alapos gyanújával

2015. jún. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Dobj be egy snickerst ,kifelé meg egy molotovot.
2015. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
nem szeretem az erőszakot, de annyira utálom az effajta embereket, hogy a helyedben fejbekúrnám mindet egy nyújtófával vagy valamivel :/
2015. jún. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 iddmegahugyom válasza:
0%
te is valami vén banya lehetsz,te nem voltál fiatal?
2015. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
majd jönnek a rendőrök visongás esetén, és akkor majd őket lehet trágár szavakkal illetni, csak nem érdemes, mert gumibotjuk is van ám.
2015. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Iddmegahugyom:


Én is úgy vagyok vele, hogy a baj jöjjön az összes visongó parasztra, akik miatt nem lehet aludni, pedig nem vagyok vén banya, sőt kifejezetten bulizós voltam mindig, de engem anyám meg apám megtanított rá, hogy nem mások ablaka alatt kell óbégatni, mint az elmebetegek.

2015. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!