Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Túlreagálom vagy részben...

Túlreagálom vagy részben igazam van?

Figyelt kérdés

Már gondoltam rá,hogy kiírjam a kérdést,de ma már tényleg annyira idegesített ez,hogy kiírom.A gondom az,hogy sokszor úgy érzem,hogy úgymond belépnek a személyes terembe,és ezt nem akarom.Nagyon gyakran állnak meg kocsival a ház előtt.Van,hogy persze csak leparkol valaki,és megy a dolgára,de ami 20xszor idegesítőbb,az az,mikor az illető áll kocsival előttünk,és nem megy el.Ül a kocsiban,és nem csinál semmit.Van,mikor cigányok is állnak meg,de azok pl. azért mert erre dolgoznak.(a cigányoktól is már emiatt a falra tudok mászni)Úgy vagyok vele,hogy ezzel valamelyest belátnak az ún. személyes terembe.Például zavar az is ha egy kocsiban ülő,házunk előtt parkoló sofőr szeme előtt kell hazajönnöm és bemennem ,vagy ha ki kell mennem,és el kell menjek valahova.Sőt,még az is ha be kell hozzam a kukát.

Úgy érzem semmi közük nekik hozzá,hogy pl. most jöttem haza,vagy most megyek el,vagy itthon vagyok,vagy nem.


Túlreagálom?


2015. jún. 12. 12:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve,hogy nem tudható hogy pl. nem valami rosszat tervez-e..-.-
2015. jún. 12. 12:12
 2/10 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. Tényleg semmi közük hozzá, hogy mit csinálsz, de nem csak nincs közük, nem is érdekli őket. Az utcán közlekednek, parkolnak emberek, szokj hozzá. Ha nem megy akkor költözz kevésbé lakott területre.
2015. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Koltozz tanyara. Szociopatanak nem valo a varos/falu...
2015. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit, egy csöppet azért túlreagálod a dolgokat. Gondolom kisebb, akár nagyobb városban laksz. Én nálam ennyire nem veszés a helyzet, bár én sem szeretem ha pl. begurulnak az udvarunkba megfordulni, akkor aztán kinyílnak a szemeim és nem rejtem alá a véleményemet. Egy kisebb városban ez elkerülhetetlen, egy kertes házban azért jogosan zavarna, ha a házad előtt állnának autóval, de mivel gondolom társas házban élsz egy kicsit túlreagálod. Ezért is jobb falun élni, itt senki sem áll a házad elé, ha nem hozzád jött. Ki is mennék megnézni, ha idegen autó állna előttünk és teljesen jogosan teszem hozzá. Egy társas házban ez elég hülyeségnek tűnne, mert ott nagyobb a mozgás, közösség.


Költözz falura. :D

2015. jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Harmadiknak: kertes házban lakok.
2015. jún. 12. 14:07
 6/10 A kérdező kommentje:
Másodiknak: nem vagyok szociopata..
2015. jún. 12. 14:08
 7/10 anonim ***** válasza:
De, az vagy. Ha nem, akkor siman csak paranoid, mert minden bokorban, arnyekban ellenseget velsz felfedezni. A 'szemelyes tered' az a keritesednel veget er, az utcan oda parkol mindenki, ahol akar (es ahol szabad). Nem tudom mit kepzelsz magadrol, de kepzeld, a vilag nem korulotted forog, nem fog mindenki 3m tavolsagot tartani, csak mert TE kegyeskedtel megjelenni.
2015. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor én mit szóljak... mikor az ablak mellet ülök folyton bebámulnak az emberek mintha valami érdekes kiáltási tárgy lennék...(van függönyünk)
2015. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a ház előtti rész ugyan közterület, de az ott lakónak kötelessége rendbe tartani. A járdát télen lelapátolni, a füvet az út és a járda között lenyírni. És ebben van a legnagyobb lehetőséged, hogy ezt a helyzetet könnyen megold. Szépen ültesd tele tarka virágokkal az egészet és akkor nem lesz hová parkolni. Erős virágokkal, mondjuk rózsával. Olyannal, ami legalább térdig ér és nagy tüskéi vannak.
2015. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van keritesetek?

Engem is zavarna! En is laktam kertes hazban de nem kivankozom vissza pont az ilyenek miatt (tobbek kozt). De tenyleg, egy olyan kerites amin nem lehet, meg minimalisan sem atlatni, segitene, hogy legalabb ne erezd magad rosszul ha latod, h megall valaki a haz elott.

2015. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!