Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valaki debreceni vagy környéki...

Valaki debreceni vagy környéki muszlim tinédzser?

Figyelt kérdés
Szeretnék találkozni velem hasonlókkal, van esetleg valaki 13-18 év között? Lehetőleg aki Magyarországon született/nőtt fel ><

2015. jún. 18. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Kirekeszted a nem muszlimokat? :)

Egy buddhista vagy hindu nem írna ilyet, erre mérget vehetsz.

Hogy zsidóval nem akarsz találkozni, azt még megértem, de egy kereszténnyel v. ateistával miért nem?

2015. jún. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Ramadán idején gondolom az illető nem sörözni akar beülni és nem a muffokról akar elmélyülten beszélgetni. Ezért írhatta. Közöd hozzá?

Tudod, van, akinek ez fontos, hogy megválogatja a barátait. Ha te nem ilyen vagy, válaszoló, akkor ne írj ide, ennyi.


Mivel én már nem vagyok tini így tárgytalan. Szóval ne itt keresgélj, kedves Kérdező mert látod, itt a nagy része ilyen, mint az előző kommentelő. Vagy durvább. :)

2015. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Megválogatja a barátait? Vallása alapján?

Talán ez az a pont, ahol állj meg nyugodtan és töprengj el azon, hogy miért rühelli a fél világ a közel keletről érkezetteket.

Ugyanolyanok vagytok mint a faragott pocsűek, senki nem méltó hozzátok. Mi az, hogy ramadán idején? A katolikus vajon nem böjtöl? Jaa, hogy annak 40 napig tart, a muszlimé pedig csak estig?

Ezért ne barátkozzon katolikussal?


Nem, hogy nincs közöm hozzá, hanem nagyjából lesz@rom, csupán azért kérdeztem vissza és bátorkodtam írni, mert ez egy publikus site.


És még neked áll feljebb?

2015. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Figyelj, már eleve sántít amit mondasz : az lehet muzulmán csak aki bevándorolt? :) Akkor te állj meg és töprengj kicsit :) no comment. A 40 naos böjt? Vicces. Tájékozódj már. Te 40 naapig nem eszel? Te papírsárkány :)
2015. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki lett törölve egy hozzászólás?

Mert ha nem akkor az első válasz egy az egybe alaptalan. Nem látom, hogy bárhol is azt írta volna a kérdező, hogy kizárólag muszlimokkal szeretne beszélgetni és kapcsolatot tartani. Ha adott helyen te vagy kb az egyetlen katolikus akkor te nem akarnál azért keresni más katolikusokat is?


Kérdezőnek, én 21 vagyok(nem tudom ez mennyire fér bele neked ^^") viszont sajnos pesti, de ha gondolod beszélgethetünk.

Egyébként, ha regisztrálva vagy az iszlám.com ra akkor ott tudsz hely alapján muszlimokat keresni, vagy akár facebook csoportban is biztosan találsz korban és helyileg is passzoló társaságot. :)

2015. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne értsen félre senki, ahhoz a kevés muszlimhoz tartozom akinek nincs baja még a zsidókkal sem, szó nincs arról hogy vallás alapján válogatnék, egyszerűen szeretnék megismerni valakit, akivel tudok beszélgetni olyan dolgokról amikről a keresztény/más vallású barátnőimmel/barátaimmal nem, és nem azért mert nem muszlimok, hanem mert nem jártasak a témában :)
2015. jún. 28. 21:16
 7/7 anonim ***** válasza:

"ahhoz a kevés muszlimhoz tartozom akinek nincs baja még a zsidókkal sem"


Igen, hát sajnos nem sok ilyen van köztetek... És persze nemcsak a zsidókkal van bajuk, hanem mindenkivel, aki nem fogadja el az egyébként élhetetlen vallási szabályaikat. Mindenesetre megnyugtató, hogy van néhány kivétel.

2020. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!