Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hallott már valaki olyanról,...

Hallott már valaki olyanról, hogy panel lakásban (50 nm) helytakarékosság miatt összenyitották a mini fürdőszobát és a WC-t?

Figyelt kérdés

2015. febr. 18. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
A 47 nm-es "dán típusú" panelekben ezt gyárilag csinálták (volt több más eltérés is az eredeti tevekhez képest)
2015. febr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam, amúgy elég szerencsétlen ötelet öszenyitni a kettőt, ha valaki éppen fürdik, akkor senki nem mehet WC-re?
2015. febr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát, ez részlet kérdés...

Mivel csak ketten vagyunk, egy zuhanyzás erejéig szerintünk vállalható. Inkább az építészeti és technikai akadályok miatt kérdeztem.

2015. febr. 18. 08:47
 4/9 kovpet ***** válasza:
Hallottam, láttam is ilyet. Szerintem butaság szándékosan csökkenteni az ingatlan értékét.
2015. febr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképp össze szeretnétek nyitni, kérdezzétek meg a közös képviselőt vagy gondnokot, tudni fogja, hogy építészeti szempontból okoz-e problémát.
2015. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a fürdőszoba inspirálta a kérdést. Nem gondolnám, hogy "csökkentené a lakás értékét" egy olyannak szemben, ahol csak úgy fér el két felnőtt, hogy az egyikük a fürdőkádban áll.

2015. febr. 24. 07:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy más, nem jelenti azt, hogy vacakabb. Amikor a lakásunkat vettük, egy falat az előző lakó kibarmolt. Mi a fal helyét rendesen kigletteltük, az ajtókat cseréltük, sokkal igényesebb lett, mint a többi lakás (eladáskor felárat nem, tudtunk érvényesíteni, de nagyon gyorsan elment)
2015. febr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A diplomamunkámhoz kérlek töltsétek ki a fürdőszoba felújítással kapcsolatos kérdőívemet, Köszönöm!!!


[link]

2015. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mi is panel lakás felújítása előtt állunk, és igyekszünk ötleteket meríteni...

Több helyen olvastunk a fürdőszoba és a WC összenyitásáról, de a kivitelezésről, illetve annak eredményéről nem nagyon találni képeket...

Bennünket is foglalkoztat a két helyiség összenyitásának gondolata, de szeretnénk ha valaki, aki megcsinálta, vagy látott már ilyet, megosztaná az ezzel kapcsolatos tapasztalatait!

2015. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!