Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet csinálni egy ilyen...

Mit lehet csinálni egy ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem,5 éve lakunk panellakásba,de az alattunk lakó öreg néni szinte minden héten csinál valamit ami miatt az elköltözést fontolgatjuk a feleségemmel.De nem akarunk megfutamodni.Komolyan mondom mintha a Jószomszédi viszony 2 lenne.Pár dolog ízelítőül,hogy miket csinál: ez 3 napja történt: éjjel 2kor!!!!! csengetnek,kinyitom hát a rendőrség az... a néni kihívta őket mert állítólag mi hangoskodunk és ugrálunk,hát a rendőr is tisztán látta hogy szó sincs ilyesmiről mivel alsógatyába mentem ki meg egy pólóba amit gyorsan felkaptam,és full álmos fejem volt,és full ideg is hogy éjjel kor ilyenér felkeltenek.

Második eset: A fiának panaszkodott hogy a feleségem állandóan magassarkúba flangál a lépcsőházba,felhívtam ezért a fiát hogy megmutassam neki hogy nincs 1db magassarkúja se,de ha lenne is hogy jusson le benne ugorjon ki a 3.ról??? és még sorolhatnám,nem tudom eldönteni komolyan hogy szórakozik vagy képzelődik.... de nagyon elegünk van már.És csupa-csupa irracionális történetet talál ki,nem csak velünk csinálja ezt.Pl ugye mi a 3on ő a másodikon lakik namost az ablakába kirakott virágokat cseréppel,volt egy nagy vihar az meg levitte őket de nemám a vihar volt hanem a csúnya rossz bácsik(utcaseprők) lelökték őket(kapával??) hát én nem tudom megnézném azt a kapát amivel odáig fel lehet nyúlni.....



2015. jún. 20. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
El kell menni a jegyzőhöz és kérni a néni gondnokság alá helyezését. Lehet, hogy demens és képzelődik.
2015. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 vfrtom ***** válasza:
65%
Ne lehet , hanem biztos.Rá kell külden az orvost meg a jegyzöt, meg akit lehet, mert nem tudja már ellátni magát és önveszélyes. Ti meg csak aggódtok.
2015. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Házi orvossal is beszélthettek
2015. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiával beszélj, hogy intézkedjen, mert az anyja elméje kezd megbomlani. És hogy muszáj csinálnia valamit, mert... és itt meséld el neki a rendőrséges sztorit. Ilyenkor akár tehetnétek viszont-feljelentést, illetve a nénit simán meg lehet büntetni, amiért a semmire riasztotta a rendőröket.
2015. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy embertípus, vannak ilyenek. És úgy működnek, hogyha elköltöznétek, és üresen állna évekig a lakás, ő akkor is hangokat hallana onnét. 100-ból 1-2 öregasszony ilyen. Nem tudok mi okosat mondani, egy társasházban vannak problémásabb és szerencsésebb időszakok, előbb-utóbb mindenkit összehoz a sors egy-két ilyen vagy még ilyenebb figurával. Ha odébb áll, ott is. nem érdemes emiatt odébbállni, általában az "idő" hamarabb elrendezi a dolgokat.
2015. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nagyon öreg a néni, akkor én is azt mondom, hogy pár évet várjatok még, hátha megoldja az "élet". De én például elköltöztem a rossz szomszédság miatt, mert az alattam és felettem levő szomszéd is ritka bunkó és hangos volt, az egyik nappal, a másik éjjel... És nagyon jól tettem, hogy elköltöztem, mert egy totálisan csendes, nyugodt társasházat fogtam ki, ahol a szomszédokat alig látni, viszont nekem ez pozitívum. De ha elköltöztök, akkor nagyon jól járd körbe a témát és a házat, ahol lakást veszel.
2015. jún. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!