Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy rettene...

Mit lehet csinálni egy rettenetesen horkoló szomszéddal?

Figyelt kérdés
Az alsó szomszédunk annyira hangosan horkol, hogy lehetetlen elaludni tőle. Más szomszédot is zavar a helyzet. Finoman szólva nem egy kedves ember, nagyon sok probléma van vele a házban, ezért sajnos nem lehet megkérni arra, hogy például horkolásgátlót használjon. Este korán fekszik, így nem lehet őt megelőzni elalvásban. Én hajnalban kelek, állandóan úgy megyek dolgozni, hogy nem aludtam ki magam miatta és fáj a fejem. A füldugót és a párna a fejre megoldást már próbáltam, de így is elég intenzíven hallani. Nem vagyok túl érzékeny, a másik szomszéd tv-zése nem zavar, úgyhogy képzelhetitek azt a horkolást... Előre is köszönöm a segítő válaszokat, jó tanácsokat!
2014. máj. 3. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Szundi füldugót vegyél, attól garantáltan nem fogod hallani.
2014. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán Nálad is beválik:

Korábbi panel lakásunkban volt egy "akna" (nem tudom mi a neve, de ebben voltak a viz-, szellőző, stb. csövek), ami összekötötte az emelteket.

Alsó szomszédom panaszkodott, hogy minden lahallatszik hozzájuk. Levettem a zárólapot, alaposan kitömtem szivacsdarabokkal, s megszünt a panaszkodás. Ezután már a hangosabb tv-zés sem hallatszott le.

2014. dec. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!