Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munkával utazhat a...

Melyik munkával utazhat a legtöbbet az ember?

Figyelt kérdés
Olyan munka érdekel, amivel az ember a legtöbbet jár számára idegen helyeken, országokban. Még fiatal vagyok, nem vagyok otthon ilyen téren, de mindenképp szeretnék világot látni.

2015. máj. 17. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Utazási iroda:)


barátom nővére egy kisebb utazási irodában dolgozik, s néha vannak olyan programok,évente,, kétévente, hogy kimennek külföldre(tavaly kairóban volt) s szállodákat fényképeztek stb.


Szerintem a stewardessek is.(légiutas kísérők) is sokat utaznak ezáltal.


Illetve a területi képviselők/üzletkötők.

2015. máj. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 FüligJimmy88 ***** válasza:
Pilóta, légiutas-kísérő, kamionsofőr, mozdonyvezető, idegenvezető, nagykövet, buszvezető... Hirtelen ezek jutnak eszembe. Meg matróz, bár ott két kikötés között csak vizet látsz...
2015. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tolmács még kimaradt a listáról
2015. máj. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 vfrtom ***** válasza:
Vasúti jegyvizsgáló.
2015. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pl. SQA vagy vevői minőségbiztosítási mérnök...de el kell keserítselek, attól, hogy utazik valaki munka ügyben, még nem lát világot...általában beül a kocsiba, vagy fel a repülőre és rohan oda-vissza
2015. máj. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kevés az olyan sok utazással járó munka ahol látsz is valamit. Amire szerintem érdemesebb vágyni: olyan munka ahol annyit keresel, hogy oda utazol belőle ahova tetszik.
2015. máj. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Óceánjáró hajós munka!


De oda kosd fol a gatyád!:D

2015. jún. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!