Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A One Direction koncert után,...

A One Direction koncert után, meet and greetre hogy lehet eljutni? (Most jönnek Bécsbe és szeretnék találkozni velük a koncert után)

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre!Aki találkozott már velük hogyan?

#Bécs #koncert #One Direction #Liam Payne #Wien #Zayn Malik #Harry Styles #Louis Tomlimson #One Driection Bécs #One direction koncert
2015. máj. 30. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan jegyet kell venned, ami oda is szól.
2015. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!De Én nem láttam ilyen jegyet.Valami más ötlet?
2015. máj. 30. 14:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, csak Amerikában és UK-ban van meet and greet jegy, Bécsben kell valami engedély és legtöbbször sajtó vagy fontosabb emberek jutnak be.
2015. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor esélytelen találkozni velük?
2015. jún. 1. 14:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, nem mondanám, hogy esélytelen, mert semmi sem az, de szerintem esélyesebb, hogy találkozol velük csak random a városba vagy valahol, mert nagyon megnézik, hogy kiket engednek be a backstagebe.
2015. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, minden koncert előtt/után van meet and greet, azok juthatnak be a backstagebe, akik VIP jegyet váltottak, ami a legdrágább azt hiszem. Ezek hamar el is fogynak, valószínűleg ezért nem láttál ilyet. Ha korán megérkezel Bécsbe, talán összefuthatsz velük, mert általában a koncert után azonnal mennek a következő helyre.
2015. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ilyenkor előtte várjukőket?Vagy hogy???? :P
2015. jún. 7. 21:09
 8/9 anonim válasza:
Tudom, hogy már volt koncert, de az nagy tévedés. hogy akinek VIP jegye van , az találkozni fog velük. A VIP jegyesek kapnak egy csomó ajándékot,( amiket te is meg tudsz venni a stadion ban/előtt) és jó helyre kerülsz majd,van álló és ülő VIP, álló VIP-eseknek és early entry-seknek be van foglalva kb, 3-4 sor. Persze előre is lehet tolakodni. Meet and greet jegy csak az USA- ban és az Uk-ban van, sajnos.
2015. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Huuu de regi kérdés

Én meg hogy mennyire kíváncsi vagyok...

Nem tudom, ezt látod e... deeee... Hogy ment? O.O találkoztál velük? *-*

2020. aug. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!