Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen város Debrecen?

Milyen város Debrecen?

Figyelt kérdés
Jó ott élni? Milyenek az emberek? Idősek, fiatalok?
2015. júl. 19. 15:08
 1/3 anonim válasza:
100%

Az egyik barátnőm tavaly költözött oda az egyetem miatt, nagyon szeret ott lakni, könnyen lehet közlekedni, jó az infrastruktúra, az egyetem miatt sok a fiatal, magyarok és külföldiek is. Én voltam nála többször is egy-egy hétre, nekem személy szerint sokkal jobban tetszett Budapestnél, ahol lakom, mert kevésbé zsúfolt, de azért van élet, lehet hova menni vásárolni (pláza, közértek) vagy este iszogatni, az emberek, akikkel összefutottam, szimpatikusak voltak, sok családot láttunk, fiatal pár, kisgyerek, és arányában kéregetők sem voltak az utcán többen, mint bárhol máshol. Maga a város pedig csodaszép, amennyire közhelyes, annyira igaz, hogy egyszerre modern és egyszerre van benne jelen a kultúra meg a történelem. A városközpont kimondottan hangulatos, de kijjebb, a lakótelepek környékén sem találkoztunk eldobált szeméttel vagy hasonlóval, és az ingatlanárak pedig abszolút megfizethetők.

:)

2015. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Kultúrálatlan kicsinyes bunkó emberek, sehol semmi és minden a haszonszerzésről szól, önzatlenül senki nem tesz semmit. Ja és nagyon drágák az ingatlanok.
2015. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ott lakom. Élhető város, tényleg van minden, fiatalok, buli, bevásárlóközpontok, Nagyerdő, strand, termál, egyetemek, látnivalók, múzeumok, sportolási lehetőség, kulturális események, jó közlekedés. Egyébként meg csendes, nyugodt város.
2015. júl. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!