Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik jobb, élhetőbb város?...

Melyik jobb, élhetőbb város? Győr, vagy Debrecen?

Figyelt kérdés
Melyik jobb,élhetőbb város? Debrecen vagy Győr? Hol jobbak a munkalehetőségek? Hol nagyobb a közbiztonság? Melyik jobb megélhetés terén? Melyiket ajánljátok? Számítógép-szerelőként szeretnék elhelyezkedni, egy cégnél,egy számítástechnikai boltnál,üzletnél. Mi a javaslatotok?? Tudtok valamit segíteni,ha elvégzem 2015.júniusára? Nagyon fontos lenne!!!!! Nagyon megköszönném! Sopronban ugye kevés a számtech üzlet?

2013. okt. 5. 14:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%

én ha választhatnék akkor debrecenben laknék, hatalmas város, szép, tiszta, sok zöld városrésszel.

amúgy bp kivételével sehol sem könnyű elhelyezkedni, főleg ha úgy települsz be az adott városba, ismerősök nélkül leszel, és csak magadra számíthatsz.

2013. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Debrecent nem imerem, Győrt szeretem. Van pár jó informatika cég is, bár inkább a gépipara az erősebb.
2013. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
inkább Győr, a nyugati országrész elég durván el van szegényedve, de ezt senki sem híreszteli
2013. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha gépiparban szeretnél elhelyezkedni, akkor mindenképp Győr.

Ha az informatika az életcélod, akkor magasan Debrecen. Több üzem és kutatói bázis működik.

Azt hiszem, hogy most indított a Nat. Instuments egy újabb nagyberuházást Debrecenben, ahova mindig kellenek a jól képzett informatikusok.

[link]

De ezen kívül is van lehetőséged egy halom helyre jelentkezni. Nézz szét figyelmesen, megéri...

(Egyes helyeken ha előre érdeklődsz és jelentkezel,sok mindenben támogatnak, esetleg később - ha végeztél - alkalmaznak)

2013. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Számítógép-szerelő karbantartó állást akkor Debrecenben nagyobb valószínűséggel találok,mint Győrben :) Akkor Debrecenben jobb élni..:) Vagy Győrben nagyobb a munkalehetőség...nehéz dönteni :/
2013. okt. 5. 17:37
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben Nulla munkalehetőség....1 dolog,mennyire "szép".Az egész egy kirakat város.Győrben még nem éltem,viszont közel az Osztrák határ,esetleg átlehet járni melózni.Már ez is potenciális előny.
2013. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Azt a szakmát hagyd a fenébe, rettentően túltelített a piac, szinte esélytelen elhelyezkedni vele. Ha jót akarsz keresel valami életképesebb szakmát. Számítástechnikát csak egyetemen érdemes tanulni.
2013. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
ÉS olyan munka van ami nem vesz igénybe fizikai munkát?
2013. okt. 5. 19:14
 9/20 anonim ***** válasza:

Egyik várost sem szeretem.

De ahogy nemrég mondtam: Debrecenben megvan minden negatívum, ami Győrben és Egerben együtt. Bár Győr szerintem büdösebb.

2013. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
ÉS kisebb várost ajánlatok megélhetés szempontjábóól? Dunántúúlit!! :) és a szakmával elhelyezkedni :)
2013. okt. 5. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!