Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Müködne -e szerintetek több...

Müködne -e szerintetek több jo barat összeköltözese egy hazba/lakasba Magyarorszagon?

Figyelt kérdés

Cohousing: hasonlo eletmodu, erdeklödesü emberek összeköltözese anyagi es kulturalis -tarsadalmi okokbol. A mozgalomrol: [link]

Megoldas lenne szerintem sok szegeny csaladnak, vagy egyennek, akik egyedül nem tudnak megoldani (egy -ket fizetesböl) lakhatasukat. Vagy fiataloknak, akik egyedül nem tudnak különköltözni a szüleiktöl, de nem tudnak/szeretnenek a partnerükkel összeköltözni, vagy nincs parkapcsolatuk. Velemenyeket, javaslatokat szivesen olvasnek.



2015. júl. 28. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez mozgalom, fiatalok, főleg egyetemisták gyakran bérelnek közösen lakást. Véleményem szerint ez fiatalon jó buli lehet, de felnőttként, főleg családosként biztos, hogy nem bútoroznék össze másokkal.
2015. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
családosként én sem, de egyedülállóként még egy félig idegennel is jobb lakni hosszú távon, mint egyedül. külföldön egyébként többször laktam ilyesmiben (spórolásból) nem volt vészes, sőt, volt, amelyik kifejezetten jó volt.
2015. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szívesen laknék ilyen cohousingba. Sőt egy zűrös szomszéd után mondtam a páromnak: bárcsak a társasházunkba a többi lakásba csak a baráti körünk élne, nem lenne ennyi baj...
2020. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!