Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A menekült státuszt kérők,...

Haggaimester kérdése:

A menekült státuszt kérők, meddig maradhatnak itt Magyarországon a táborokban?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva félünk tőlük.

2015. júl. 6. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Jaj, már mindenki felül ennek a propagandának? Jól átszutykolták az agyatokat, pedig mennyi ennél nagyobb gond van!
2015. júl. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Kell is féljetek.

Egy ismerősöm 1 hete mondta, lehetséges 3 hét múlva már bő túlerőben lesznek.

Mit fogsz csinálni amikor 20-30 ember bemegy a házadba?

Már egyébként is nagyon pörögnek fogaskerekek. Bevándorló láz s polgárháboru csak előjáték....

2015. júl. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első. Látom te olyan helyen laksz ahova a szele sem ért el a prolémának. Igen is gond ez, a többiek még ezután jönnek! Sok köztük az erőszakos iszlám!
2015. júl. 7. 01:53
 4/9 A kérdező kommentje:
Második. Igen konkrétan foglaltak már el tanyát is. Szóval nagyon nem tulzás ez.
2015. júl. 7. 01:56
 5/9 A kérdező kommentje:

Ami döbbenet, h 66 millió!!! ember

indult el vándorútra a hazájából, otthonából.Ez nem komoly probléma?

2015. júl. 7. 02:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a propaganda hatása. Mindig is jobbos voltam aki nem szeret semmilyen más kultúrát a saját országában.

Elméletileg addig maradhatnak amíg nem válik újra lehetővé számukra a hazatérés. (Arra pedig kevés esély van amíg diktátorok uralkodnak)

2015. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok. Eddig is megvolt ez a gondod, vagy csak a nagy menekültellenes propaganda kirobbanása óta foglalkoztat?

Amúgy a mi közelünkben is van menekülttábor, se látni, se hallani nem szoktam semmit onnan.

2015. júl. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, eddig csak az zavart, hogy a nem dolgozó cigányokat segélyezik az ország minden táján, az adófizetők pénzéből. Pláne, ha csak elisszák azt a pénzt

A menekültproblémára ugyan így tekintek. Mikor haldoklik az egészségügy, meg miegymás ebben az országban, akkor nem engedhetjük meg, hogy másoknak "segíthessünk". Nem a segítséggel van a baj, hanem azzal, hogy a mi kárunkra történik.

2015. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Komolyan nem értem azokat.a magyarokat, akik még védik őket ti nem látjátok mit csinálnak? Olyan menekültek jobban öltöznek mint mi ki dobálják az ételeket. Szerintetek nem furcsa hogy francia ország vissza küldi, a németek nem fogadják be én megértem hogy oda akarnak menni de valljuk be amenyien oda akarnak menni azt Németország sem birj be fogadni.Rá támadnak a rendőreinkre semmibe sem nézik őket és tudjátok őket is várják haza...de ez úgy látszik nem számít mert fontosabbak a szegény menekültek akivel kedves védő ha szemben talakkoznal meg lehet szemben is köpne téged.
2015. szept. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!