Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszédom időnként rámhívja...

Silvestris kérdése:

Szomszédom időnként rámhívja a rendőröket, mivel nem bírja elviselni, hogy a gyerekeim ugrálnak, futnak a lakásba. Legutóbb a gyerekek adatait is felírták. Kikérhetem a rendőrségtől a kiszállásokról készült feljegyzéseket?

Figyelt kérdés
2015. júl. 31. 16:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Nem lenne egyszerűbb a kis drágákat játszótéren, vagy sportolással lemozgatni? A lakásban meg társasozni, mesélni, filmet nézni, együtt sütni-főzni, tanulni? Mint a normális emberek...
2015. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

De minek ugrálnak??

2015. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Crisopher ***** válasza:
81%
Közelítsd meg másik oldaláról is a kérdést. Engem eléggé zavarna, ha egy társasházban élnék, és mondjuk állandóan dübörögne a fejem fölött a plafon, mert kisgyerekek rohangálnak a lakásban. Elég sok kisgyereket láttam már, de olyat még nem, akivel nem lehetett volna megértetni, hogy nem szabad a lakásban rohangászni, ugrabugrálni. Kell nekik a mozgás, de azt szabadban csinálják.
2015. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Engem is zavar. Felettunk lakik egy csalad 2 gyerekkel. Minden reggel orditozas van az oltozkodes, fesulkudes miatt, a gyerekek borogatnak, fol-ala rohangalnak, mindezt ugy, hogy reggel 6 van es es ejfel, hajnali 1 korul fekszem a munkam miatt. Delutan folytatodik az egesz keso estig. Duborges, siras, ordibalas, fol-ala szaladgalnak, volt, hogy a csillarom is himbalozott. Persze az anyuka maganak keri ki, hiszen o szult ket gyereket, mit kepzelek es is a tobbi szomszed.
2015. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Ugy sejtem a kedves anyuka nem ilyen valaszokra szamitott :D
2015. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
38%
Nem értem az ilyeneket akik azt írják hogy minek fut meg miért nem megy játszótérre..Lemerném fogadni hogy ők se bírtak kiskorukban egy helybe maradni.Velünk élt kiskoromban a nagyapám és mindig az volt a baja hogy mi játszunk.És egy évre rá belátta hogy nem mehetünk mindennap játszótérre és nem ülhetünk meg mindig a tv előtt.Szerintem probáld meg vele megértetni hogy ők még gyerekek....
2015. aug. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem válaszolt a kérdésemre senki.Kikérhetem a rendőrségtől a dokumentumokat a kiszállásokról? Nem minősítést várok,az nem érdekel. Aki nem tud a kérdésemre válaszolni,az tartsa magában a kommentjét.
2015. aug. 1. 15:22
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Ott van a 2. Válaszom...
2015. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Látom. Miért nem? Rendőrségen dolgozol? Nem egész nap ugrálnak, nem kenguruk.
2015. aug. 1. 16:27
 10/25 anonim ***** válasza:
21%
Fel kell jelenteni zaklatásért a szomszédodat. Akkor csatolják a kiszállások számát hivatalból. Saját eszközeivel kell legyőzni, te is jelents fel,pereld be és kész.
2015. aug. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!