Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Felléphetek egy szomszéd...

Felléphetek egy szomszéd ellen, akinek a szellőzőjéből vagy klímájából bűz jön, és emiatt én nem tudok szellőztetni?

Figyelt kérdés
Még nem tudom pontosan melyik szomszédtól jön, de valamelyiktől biztosan. Mit tudok tenni, hogy tudom kinyomozni, hogy kitől jön a bűz? Már elviselhetetlen, amikor bekapcsolja, akkor nem tudok szellőztetni. Tőle függök. Mit tudok tenni? Más is tapasztalt már ilyet, hogy egy szellőzőberendezésből orrfacsaró bűz jöjjön?

2015. aug. 11. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Lehet penészes már. Ha viszont a lakásában van bűz az gáz, nálunk a szomszéd a büdös, mindig felhúzom rajta magam, főleg este mikor nyitva van az ablak és az igénytelen cigis hagyma szagát kell éreznem. Ez ellen nem tudsz mit tenni, én már gondoltam rá hogy leteszek a küszöbére a vödör falfestéket, hátha kapcsol.
2015. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!