Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi értelme van minden másnap...

Mi értelme van minden másnap reggel 9-kor 5 percet fúrni?

Figyelt kérdés

Esküszöm idegbeteg leszek emiatt. Nem tudok aludni a melegtől, így fent vagyok akár 5-ig is, ezek a gyökerek meg minden másnap reggel 9-kor fúrnak pontosan 5 percet. Most is mértem és 5 PERCET FÚRTAK. De nem ilyen kis ratyi házifúróval, mint mikor kint fúrják a betont az építkezésen, olyan hangja van. Volt, hogy egy fülest és headsetet is a fejemre raktam zenével együtt és semmit nem használt. Ki az a világtalan barom aki ezt csinálja? Nyár van amúgy is, minden fiatalabb gyerek otthon van, nem igaz, hogy azt az 5 percet nem tudja délben csinálni.

Közben ahogy írom ki, megint nekikezdett egy 5 perc csend után.. :DDDD Kinyír esküszöm. Sosem szoktam idegbetegeskedni, de most is 4-ig voltam fent. Le is megyek inkább sétálni, mert felrobbanok.


2015. aug. 18. 09:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Ha meg ebéd közben csinálja, az meg másnak nem tetszik.
2015. aug. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem ébreszt fel 20-ból 15 embert. Inkább eszek zajban, mint arra keljek fel, hogy fúrnak. Vagy melyik a jobb?
2015. aug. 18. 09:14
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
9től már egész emberi. Nem értem a panaszt.
2015. aug. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Bizony ilyen a társas együttélés..

Ha délben fúrna, akkor a kisgyerekesek szidnák, mert a 5 év alatti gyerekek délben alszanak....

Evvan.

2015. aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Most költöztek be? Ha igen nem szólhatod meg őket, te is fúrnál egyből mikor kellene.
2015. aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

9től már egész emberi. Nem értem a panaszt.

Ki az a naplopó, aki 9kor még alszik? Aki dolgozik 9-kor már munkáját végzi.

2015. aug. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%

# 6/6 Időpont ma 09:20

Te így dolgozol? :D

Amúgy ha csendben maradtál volna okosabbnak tűnsz.

2015. aug. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A szomszed 5:21 kor kezd fuvet nyirni egy oran at. Szerintem nem panaszkodhatsz :)
2015. aug. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az alattunk lakó hónapokig minden vasárnap délben fúrt pár percig. Nem vicc. Soha nem jöttünk rá, miért.
2015. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Az én szótáramban a munka becsületes dolog, a reggel napfelkelte és délelőtt között van, a délelőtt még 9kor már tart.


Aki ezt szégyenletesnek tartja, arra használja a magyar azt a szót, hogy naplopó. Lehet ezek a szavak is ismeretlenek, akár maga a munka végzése, de azt is tudjuk kik azok, akik így gondolkodnak, és bizony tőlük nem gyarapszik az ország.

2015. aug. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!