Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Népligetbe kimenni mennyire...

Népligetbe kimenni mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Nagyon sok rosszat hallottam a környékről, szóval ezért kérdem, hogy a Vajda Péter vill megállótól északra milyen a könyék? (egész napra gondolok, reggel délben, este)

2015. aug. 26. 01:42
 1/5 anonim válasza:
Ha szeptember 4-én mész arra és a magyaroknak szurkolsz, akkor teljesen biztonságos :)
2015. aug. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit lehet, hogy meg fognak kúrni a melegek, de ne aggódj :)
2015. aug. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vérfarkasok meg trollok mászkálnak arra, kerüld el messzire ha nem akarsz összeszedni valami rothadó bél kórságot
2015. aug. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer egy oda jött utánam pénzt tarhálva(nem akart lekopni) egy cigány csaj, akartam neki adni 10magyarforintott. Ez neki nem tetszett, sipítozó hangon elkezdett ordibálni, "10 forintot akarsz adni? 10forintot? Na takarodj innen, mert mindjárt úgy pofán váglak, hogy elájulsz!"


Volt egy másik eset. Csöves döglött, a kutyájával, elsétáltam előtte, és pont akkor kezdett el csörögni a telefonom, elkezdett jönni utánam és mondta hogy "A kicsi kutyám(ami egy nagy termetű kutya volt) felébresztetted, mindjárt széttöröm a szarodat." még folytatta tovább de a többire nem emlékszem. (a pali a tolvaj kergetők egyik részébe is benne volt. [link]

2015. aug. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hozzám odajött 2 cigány csaj és elkezdtek simogatni hogy menjünk be egy bokorba, én meg próbáltam ellökni magamtól őket. Gondolom a pénztárcámat akarták kilopni, hallottam már ilyet. Fejbe rúgtam az egyiket aztán elfutottam.
2015. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!