Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Városiak, költöznétek falura?...

Városiak, költöznétek falura? Falusiak, városra?

Figyelt kérdés

Konkrét magyarázatot várok!



Én falusi vagyok, egy hét után depis vagyok a városban, mert nem bírok egész nap a seggemen ülni és hallgatni a kocsik zaját. Elmegyek kondizni, vagy egyebek, de utána semmi dolgom


2015. aug. 30. 01:14
1 2
 1/15 opened paradise ***** válasza:
93%

Max akkor,ha gazdag lennék,vagy majd idősen,de akkor igen.

Városi.

2015. aug. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Pesti vagyok. Nem bírnék kisebb városban élni.


Miért? Mert bármikor van program, nyüzsi, minden.

Nem a 20-as korosztály vagyok, de igénylem, hogy legyen élet körülöttem, annak minden hátrányával együtt. Belváros közepén lakom, tehát van belőle szerencsére részem.

2015. aug. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Városi vagyok és igen. De nem egy borsodi zsákfaluba ahol a fű se nő, hanem pl a Balaton felvidékre, esetleg a Mátrába.

Sokkal jobban érzem magam természet közelben, lenne saját kertem, zöldség, gyümölcs, néhány házi állat. Nyugodtabb falun élni, főleg akkor jön ki az igény erre amikor az ember már nem 20 éves.

2015. aug. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Értem. Én erdélyi vagyok, pontosabban csíkországi :)
2015. aug. 30. 01:29
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
én egy szigetre ahol nem kell hallgatni mások szar zenéjét
2015. aug. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kisvárosi vagyok, és megőrülnék faluban. Ez a városka is nagyon kicsi. Lehetőleg Budapesten szeretnék élni a jövőben.

Jelenleg tizenéves vagyok, és engem nagyon zavarna, ha buszmenetrendekhez kellene igazodnom, csak azért, hogy eljussak suliba, vagy elmenjek szórakozni. Zavarna az is, hogy nem tudnék csak úgy beülni pl. kávézni ha épp ahhoz támad kedvem. És az is, hogy éjjel a "központban" nincs semmi élet.

2015. aug. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Falusi vagyok.

Csak akkor költöznék varosra ha milliárdos lennek....de minek? egy telket elcserélni egy kis zugra???

2015. aug. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

17 éves falusi vagyok..

Sohan em költöznék nagyvárosba.. Faluban lakom,minden megvan itt bolt,posta,kocsma,stb..HA nyüzire van kedvem,bemegyek a városba kocsival,ha berugok akkor fentalszom valakinél és másnap hazamegyek a kocsival.. Itt ahol lakom,ismerek mindenkit,mindenki jófej,nincs egymás zavarása,nincs bűnözés stb...

2015. aug. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kisvárosban élek de mamám faluban igy mondhanni mindkét helyen otthon vagyok. Ha választanom kéne és pénzbeli lehetőségeim is megfeleőek lennenek vennek egy nagy falusi hazat sok allattal. De jelenleg tokeletes helyen elek es nem tervezem a koltozest meg egy jo ideig
2015. aug. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
Én városi vagyok, de nem bírnám ki a sok "csűskávé, kaola, bót, Istenke megvéd" szövegeléseket, meg persze, hogy mindig mindenki mindet kibeszél a másikról, vasárnap meg mennek a templomba, gyónni... Egy falu nagyon unalmas tud lenni.
2015. aug. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!