Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pontosan mi ellen menekülnek...

Pontosan mi ellen menekülnek a menekültek?

Figyelt kérdés
Mi az oka annak, hogy ennyi menekült jön ide Magyarországra? Nem vagyok valami jártas a témában, akárkit kérdeztem senki se tudta. A média ezt meg nem nagyon akarja az ember orrára kötni csak azt, hogy egyre többen és többen jönnek ide vagy keresztül az országon. Negatív kommentekre (a menekültekkel kapcsolatban) nem vagyok kíváncsi.
2015. szept. 2. 17:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én a fő problémát abban látom, hogy 20-30% fog beilleszkedni, a többi a cigányútra fog ráállni.


Na most vagy a mostani mélyszegény rétegben lesznek többen, és a jelenlegi források még több felé osztva. Vagy ami rosszabb, a közép rétegre fog kevesebb jutni, hogy a több lumpen többet kapjon...

2015. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A saját maguk okozta szegénység elől!
2015. szept. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!