Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Feljelenthet a szomszédom,...

Feljelenthet a szomszédom, azért mert gazos a kertem?

Figyelt kérdés
Parlagfű nincs, egyszerűen csak kiégett minden haszonnövényem a forróság miatt és nem foglalkoztam vele pár hete, nem ér égig a gaz vagy ilyesmi...

2015. szept. 3. 16:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%

és miért jelentene fel? mert gaz van a kertedben? nálam meg sosincs elmosogatva, és napokig áll a tányér a mosogatóban a rászáradt kajával, akkor engem is jelentsen fel a szomszéd?

ameddig másnak nem ártasz vele, addig miért jelenthetne fel?

2015. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs parlagfű, akkor senkit nem fog érdekelni, hogy gazos a kerted.
2015. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Feljelenthet. Az eget is, amiért kék...
2015. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hát igen, nekem is abszurdnak tűnt mikor ma fenyegetőzött vele ...
2015. szept. 3. 17:17
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Igen fel jelenthet,sőt meg is büntetnek érte hogy ha nincs gondozva a kert.
2015. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Igen, fel. Ugyanis a gyomnövények magvait szana-szét fújja a szél, áthordja a szomszédos kertekbe.
2015. szept. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
8%

Itt általánosan elterjedt az a nézet, hogy bárkit bármiért fel lehet jelenteni. Nos, a helyzet az, hogy ilyen csak az óvodában van, hogy az óvónéni szóljon rá a Pistikére, mert az piros dömperrel játszik, nem kékkel.


Ha parlagfüved lenne, akkor feljelenthetne, ha az nincs, akkor nem. Nincs rá jogalap.

2015. szept. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

szerintem olvass még egy kicsikét :)

Ha nincs gondozva a kert (k.nagy a gaz,akkor fel lehet jelenteni)

2015. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem olvass még egy kicsit :) Mi a jogállása egy gazos kertnek, jogászkám? Mi alapján teszel feljelentést? Sorold!
2015. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8%

nem értem, hogy miért kell dicsekednetek azzal, hogy milyen rendetlenek vagytok


nálam minden tökéletes, azaz, ami a rendet illeti, mert én gyűlölöm a rendetlenséget

nálam is kiégett sokminden a nyáron mert nem győztem mindent locsolni, de attól még rendben tartottam

ami elszáradt azt elszedtem, a füvet (ami azóta kihajtott az esőtől és gyönyörű lett) lenyírtam,

nincsenek törött vödrök és szemétkupacok a kertemben, még a hátsóudvarban sem


és van két udvari szemetes a hátsó udvarban (egy a teraszon, egy a kertben a járda mellett), ahová mindenki dobja a szemetét - hetente ürítem és viszem a kinti kukába amit kiteszek, hogy elvigye a szemetet a szemétszállító cég


ja és naponta 3-szor van nálam mosogatva (ebből 1-szer a gép mosogat)

és az ablakot is, ami kívülről koszolódik főleg, legalább kívülről letakarítom min. 2 havonta, ez nem túl sok idő

2015. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!