Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Annyit mondtam anyámnak,...

Annyit mondtam anyámnak, "nincs lélek" kiakadt és elkezdte ütni az ajtót. Mi baja?

Figyelt kérdés
Nem egyezünk, én nagyon az orvostudományban vagyok jártas, ő pedig kicsit gyengébb elméjű, és nagyon agresszív. Aztán hirtelen ha kedvére járnak, rendkívül kedves, ez lehet 5-10 perces időeltolódásban is.
2015. szept. 27. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ő sem normális, de te sem vagy az. Nem is értem, miért vered magad arra, hogy jártas vagy az orvostudományban. Én sem nézek le senkit, aki nem érti, pedig a SOTE-re járok. ;) Másrészt, ha értenél hozzá, tudnád mi a baja, lehet mániás depresszió, borderline vagy depresszió (ennyiből lehetetlen megállapítani).
2015. szept. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is általános orvosnak tanulok. Gondoltam NPD-re, de nem tudom...hátha ha van valakinek tapasztala az ilyesmivel. Hogyan kezeljem? A rogers sem vállt be.
2015. szept. 27. 01:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Általános orvosira felvettek ezzel a helyesírással??!! Ne viccelj már! Anyádat gyengeelméjűzöd ? Érzéketlen bunkó vagy.
2015. szept. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Prágában tanulok egyébként, a másik dolog pedig az, hogy nem biztos, hogy tudod mi ennek a szónak az értelme, mert én nem csúfolódásként írtam.
2015. szept. 27. 17:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha az anyukád, mint mondtad: gyengeelméjű. Akkor mi a kérdés?! Hisz válaszoltál rá.
2015. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezen belül. Bár lehet hülyeség volt ide kiírni...és egy szakembertől több tanácsot kapnék.
2015. szept. 27. 20:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Mint "orvostudományban jártas orvostan hallgató", nyilván hamarabb tudsz hozzáéértővel beszélni, mint itt tanácsot kérni.
2015. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit fogyi
2015. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
lehet hogy elkene mennetek orvoshoz:)
2015. okt. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!