Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett ennyire embertelen...

Miért lett ennyire embertelen a fiatalok jelentős része?

Figyelt kérdés
Nap mint nap látom, hogy mindig kiközösítenek valakit ilyen-olyan indokkal, folyamatosan, piszkálják egymást, van aki meg is szégyenít másokat. Ennyire romlottak sokan? Nem zavarja őket, hogy mások lelkét egy életre tönkre tehetik? Hogy tudnak az ilyenek nyugodtan aludni? És felnőttként sincs bűntudatuk? Engem megölne a bűntudat, ha így viselkednék másokkal! (Ne értsétek félre, nyilván nem mindenki ilyen!)

2015. szept. 4. 15:40
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
16f
2015. szept. 4. 15:48
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező!

Én pont benne vagyok a kiközösítésbe, elutasításba, kibeszélés....stb, mert normális vagyok és nem olyan, mint a többi.

Én azt mondom neked, hogy a szülőből indul ki minden. Nem hiába ,,Gyümölcseikről ismerik meg a fát."

Ez igaz teljes mértékben. Én azokkal, akikkel vagyok most egy csoportban, azt tapasztalom, hogy amilyen a gyerek, olyan a szülő.

A szülő rossz nevelése ront el mindent. Nincs szigor, rá van hagyva a gyerekre minden, sőt sokan inkább pénzzel tömik a gyereket, csak ne kelljen 5 percet foglalkozni azzal, mit csinál, vagy mi van vele.

2015. szept. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy embertelenek, inkább ostobák, követik a csordaszellemet(ha az egyik hülye bánt valakit, akkor a többi is ezt csinálja). Sokan észre sem veszik(főleg fiatalon) ha megbántanak valakit, vagy nem tulajdonítanak neki nagy jelentőséget, és pár nap múlva már nem is emlékeznek rá, hogy valakinek lelkébe gázoltak. Valamilyen idősebb személynek, egy iskolában mondjuk a tanárnak lenne a dolga, hogy erre odafigyeljen, h ilyen ne legyen, és rászóljon arra akire kell.
2015. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Veled mi a helyzet kérdező, bántott valaki téged? Vagy csak úgy eszedbe jutott ez. Csak kíváncsiságból kérdezem, amúgy egyetértek azzal amit leírtál
2015. szept. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

3:


,,és pár nap múlva már nem is emlékeznek rá, hogy valakinek lelkébe gázoltak"


Jajj, dehogynem emlékeznek! Akkor emlékeznek csak igazán, meg bántják jobban.

2015. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#4: régen igen. Manapság csak néha beszólnak a "nagyobbak", de nem csak nekem. De látom hogy másokkal ezt intenzíven csinálják.
2015. szept. 4. 16:07
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem középiskolában jól megaláztak, elpletykáltak mindennek, és tönkretettek idegileg az utolsó évre főleg. Ha meg megkérdeztem valakitől mi a bajuk velem, semmit se mondtak, mindenki titkolózott csak ami további feszültséget okozott
2015. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amiatt nincsenek barátaim, nem beszélek lányokkal, nem keresem emberek társaságát és azért ülök itthon 4 éve minden nyáron és suli után mert az általános iskolás osztályom mindig bántott engem és sosem érdekeltem senkit.


Most 16 éves vagyok.

De már ilyen leszek egy életre.

2015. szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Leginkább a szülei tanították erre, hogy mindenkit utálni kell valamiért.
2015. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

8:


Ugyanez vagyok én is. Akkor azért nem keresem én sem emberek társaságát, nem mozdulok ki....stb?

Jó megtudni.. :S

2015. szept. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!