Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek? Elég nagy szart...

Mit tegyek? Elég nagy szart kavartam. Lakik nálunk egy 18 éves spanyol cserediák.

Figyelt kérdés
Van is már egy magyar barátnöje. Az egyik osztálytársam, aki ismeri ezt a lányt közelröl, mondta, hogy nem túl tisztességes, tehát sok fiúval kavart, meg hogy van hogy több barátja is volt már egyszerre.Ma átjött 3 barátom, és erröl beszélgettünk egy kicsit, és ekkor a spanyol odajött és azt mondta, hogy nagyjából érti amit mondunk magyarul, fordítsuk le neki. Ès le is fordítottam, és most nagyon szomorú/ideges. Akkora idióta vagyok. Mit tegyek? 14/f

2015. okt. 8. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Semmit, majd megbeszélik egymással. 18 évesen, átmenetileg itt lakva úgysem a házasságra gyúr a srác.
2015. okt. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem baj, ha tudja. Majd ő eldönti, mit csinál.
2015. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem inkább örül, hogy tudja milyen a nője, sokszor az a baj, nem tudjuk ki milyen valójában.
2015. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
89%
Ne szégyelld, úgy tisztességes, hogy elmondod neki, amit tudsz. Itt van úgymond "a messzi távolba", idegenek között, csak nem szúrsz ki vele, hogy ne mondod meg neki, hogy ribizlivel kavar.
2015. okt. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi rosszat nem ettél, jó, hogy tudja, még ha most nem is így érzi.
2015. okt. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Csak amiatt van rossz érzésem, hogy pont tölem tudta meg
2015. okt. 8. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!