Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a katalán emberek...

Milyen a katalán emberek személyisége? Sokkal másabb, mint a spanyoloké?

Figyelt kérdés

2 hét múlva érkezik hozzám egy katalán lány, már beszéltem vele facebookon angolul. Attól nem tartok, hogy jobban fog nálam beszélni, mert eddig az üzeneteiből nem ez jött le. :D

Inkább amiatt félek, amiket mondtak róluk, hogy nagyon egyszerűek és lazák, cigiznek, (ez a csaj is biztosan, ezt már mondta nekem) nem akarnak este aluni.

Tényleg így van?

Valakinek van valami személyes tapasztalata ezzel kapcs.?:D

Igazából nem sokat lesz itt, mert egész nap programok lesznek Pesten, és csak estére jövünk haza. (1 hetet alszik nálunk)

Én májusba majd Barcelonába, de már nagyon izgulok, szóval légyszi nyugtassatok meg egy kicsit. :D



2014. okt. 4. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Katalánok között éltem évekig és a mai napig tartom velük a kapcsolatot.


- Nyíltak és barátságosak

- Makacsok, ha valami nem tetszik, kitartanak amellett hogy utálják az adott dolgot vagy az adott embert

- Eléggé nagyhangúak, lázadóak

- Pörögnek, éjszaka még esznek, elmászkálnak, stb.

- Állandóan szórakoznak (persze dolgoznak is :D de az otthon ülő élet nem nekik való)

- Arra készülj fel, hogy eléggé hangosan beszélnek, plusz ilyen lendületesen (ezt nem tudom hogy leírni, de majd meglátod mire céloztam)

- én nem mondanám a katalánokat egyszerűnek, sokkal inkább összetettnek


Ja és az csak egy állítás, hogy minden katalán be van állva arra, hogy katalónia a katalánoké - van egy pár, aki jobbra-balra tüntet és mindenféle baromságot csinál, a többiek meg úgy vannak vele, ez már túl van játszva. Tehát ha mész ki, nem kell ettől se félned.


I també parlo catalá una mica :)

2014. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és utálják a vajat :D
2014. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!